Filtre na Aeropress (350 ks) | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Filtre na Aeropress (350 ks)

350 kusov papierových filtrov do Aeropressu.

Cena (s DPH)

5,90
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných

3€ zľavový kupón
na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom
Upražené a vypité: 448x

Ďalšie informácie

FILTRE NA AEROPRESSšpeciálne navrhnuté pre všetkých, ktorí si potrpia na kvalitu a čistotu svojej kávy. Balenie obsahuje 350 kusov vysoko kvalitných papierových filtrov, ktoré sú nepostrádateľnou súčasťou procesu prípravy kávy s použitím Aeropressu.

 

Tieto filtre boli vyvinuté tak, aby dokonale pasovali do vášho Aeropressu a zabezpečili, že každá šálka kávy bude bez zbytočných zvyškov a s plnou chuťou. Ich jemnosť zaručuje, že káva bude mať hladký povrch bez nechcených olejov alebo jemných častíc, ktoré by mohli ovplyvniť konečný výsledok.

 

Každý filter je precízne vystrihnutý a má ideálnu hrúbku, aby podporil rovnakú extrakciu kávy, čo je kľúčové pre dosiahnutie vyváženej a bohatej chuti. Použitie týchto filtrov je jednoduché – stačí ich vložiť do Aeropressu, pridať vašu obľúbenú mletú kávu a užívať si proces prípravy.

 

Pripravte sa na to, že vás filtry na Aeropress prenesú do nového sveta kávových zážitkov, kde je každá šálka synonymom pre čistotu a kvalitu. S takýmto balením máte istotu, že vaše zásoby filtrov vydržia dlhý čas, a môžete sa tak venovať tomu, čo máte pri káve najradšej – jej pitie.

 

Či už ste doma, v práci alebo na cestách, tieto filtre zabezpečujú, že vaša káva bude vždy pripravená presne tak, ako má byť. Vychutnajte si svoju Aeropress kávu s istotou, že máte k dispozícii filtre, ktoré sú rovnako spoloľahlivé ako váš obľúbený kávovar.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA 13 ROKOV COFFEEIN

Jupíííííí na nákupy