Filtre Hario V60 - papierové (40 ks) | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Papierové filtre Hario V60-02 (40 ks)

Papierové filtre do kávovaru Hario V60-02. V balení je 40 kusov. Filtre sú vyrobené v Japonsku.

Cena (s DPH)

3,50
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných

3€ zľavový kupón
na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom
Upražené a vypité: 614x

Ďalšie informácie

PAPIEROVÉ FILTRE HARIO V60-02 sú ideálnym riešením pre milovníkov kávy, ktorí dávajú prednosť čistote a kvalite svojho nápoja. Každé balenie obsahuje 40 kusov týchto vysokokvalitných filtrov, špeciálne navrhnutých pre použitie s obľúbeným kávovarom Hario V60-02.

 

Vyrobené v Japonsku, krajine známej svojou precíznosťou a dbalosťou na detail, sú tieto filtre výsledkom dlhoročnej tradície a inovácií v príprave kávy. Kvalitný papier, z ktorého sú filtre vyrobené, je perfektne priepustný a zároveň zachytáva nežiaduce sedimenty, čo zabezpečuje, že každá kvapka vášho obľúbeného nápoja bude čistá a plná chuti.

 

Použitie týchto filtrov je nezvyčajne jednoduché a intuitívne. Stačí filter umiestniť do dripperu, pridať mletú kávu a zaliať horúcou vodou. Precíznosť filtra zaručuje rovnomernú extrakciu, čo je kľúčové pre dosiahnutie dokonalého šálku kávy.

 

Hario V60-02 filtre sú ideálne pre tých, ktorí si cenia rychlú prípravu bez kompromisu v chuti alebo kvalite. S týmito filtrami si môžete byť istí, že vaša káva bude vždy presne taká, ako by mala byť – čistá, aromatická a lahodná.

 

Investícia do kvalitných filtrov ako sú Hario V60-02 je investíciou do vašich každodenných kávových rituálov. Tieto filtre sú nielen praktické, ale aj odrazom vášho záväzku k príprave vynikajúcej kávy. Pridajte do svojej kávovej súpravy papierové filtre Hario V60-02 a zdvihnite svoju kávovú hru na novú úroveň.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA 13 ROKOV COFFEEIN

Jupíííííí na nákupy