Predplatné zrnkovej kávy COFFEEIN - MINI | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Predplatné zrnkovej kávy COFFEEIN - MINI

Akcia

Náš systém predplatného kávy funguje veľmi jednoducho. Zvolíte si veľkosť balíka z MINI, MEDI alebo MAXI. Predplatné trvá vždy 6 mesiacov. Kávu z predplatného posielame vždy 1. týždeň v novom mesiaci. (1. objednávku predplatného posielame ihneď po objednaní - ak to neuvediete v poznámkach objednávky inak).

Káva z nášho predplatného nikdy nie je staršia ako 7 dní od upraženia. Robíme vždy inú kombináciu káv aj s výberovými kávami, takže vám nikdy nepríde rovnaká kombinácia káv. Platba za predplatné kávy je možná na dobierku (zaplatíte pri doručení prvej várky káv) alebo prevodom na náš účet. Samozrejmosťou je možnosť pozastaviť alebo posunúť posielanie balíkov (po dohode e-mailom). Pri doručení prvej váry káv po objednaní obdržíte kartičku s variabilným symbolom a inými informáciami.

PREDPLATNÉ KÁVY „MINI“ ZAHŔŇA:

• 2 ks 200-gramových balení kávy každý mesiac po dobu 6 mesiacov (posielame vždy 1. týždeň v mesiaci; cenu za doručenie neplatíte).

• Počas predplatného Vám teda príde spolu 12 ks 200-gramových balení kávy.

• Vždy iný mix káv a z celkového počtu budú minimálne 2 ks microloty.


Bežne posielame mix rôznych našich káv pražených tmavo - espresso. Ak si želáte dostávať len konkrétne kávy, alebo konkrétny typ praženia (svetlé na filter), tak nám to môžete napísať do poznámok k objednávke.

Chcete predplatné kávy darovať pod stromček? Stačí nám túto informáciu napísať do poznámok k objednávke a my pošleme 1. číslo až v januári. Poukážku a darčeky k objednávke posielame na Vašu fakturačnú adresu ihneď po objednávke (aby ste ich mohli darovať pod stromček).

Cena (s DPH)

113,00 €

104,00
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných

3€ zľavový kupón
na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom
Upražené a vypité: 750x

Hodnotenia

Celkovo
3 hodnotenia Pridať hodnotenie
    Tento mesiac skončilo predplatné a môžem zhodnotiť že super výber. Odporúčam ako super prekvapenie čo daný mesiac prinesie :)
    Posledný mesiac môjho predplatného. Všetky kávy boli výborné služby nadštandard. Dnes som sa potešila, keď som otvorila balík a bola v nej káva Apocalypse blend s vtipným popisom o NekávoZombíkoch a popieračoch kávy. Vy ste niekedy dobrí v káve, vy ste aj vtipní! Veľká vďaka, odporúčam objednávať, nie je o čom rozmýšľať. Samozrejme, opäť pôjdem do predplatného.
    Veľmi dobrý spôsob ako mať každý mesiac čerstvo praženú kávu a zároveň možnosť vyskúšať veľkú časť ponuky. Po dvoch obdobiach predplatného mám objednané znova. Jednoznačne odporúčam skúsiť
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA 13 ROKOV COFFEEIN

Jupíííííí na nákupy