Podložka pod páku a tamper Rhinowares | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Podložka pod páku a tamper Rhinowares (rohová)

Novinka

Gumená podložka pod páku a tamper od Rhinowares! Pevná a praktická - dokonale chráni portafilter a lavičku pri manipulácii. Ďalšia plocha chráni aj okraj lavičky. Nevyhnutná v každej kaviarni!

Vysoké okraje podložky pomáhajú udržiavať všetko v poriadku - vďaka nim zostávajú kávové zrnká na podložke. Okrem toho, okrúhle dutiny vyhovujú každému manipulantovi.

MATERIÁL: guma
ŠÍRKA: 21 cm
VÝŠKA: 4,5 cm
HĹBKA: 15 cm
HRÚBKA PODLOŽKY: 5 mm

Cena (s DPH)

26,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Podložka pod páku a tamper od Rhinowares je ideálnym riešením pre každého, kto si potrpí na čistotu a poriadok pri príprave kávy. Táto pevná a praktická podložka je navrhnutá tak, aby dokonale chránila portafilter a pracovnú plochu pri manipulácii s kávou.

 

Vyrobena z vysokokvalitnej gumy, táto podložka je odolná proti opotrebeniu a zároveň dostatočne mäkká na to, aby chránila váš portafilter pred poškodením. Jej šírka 21 cm, výška 4,5 cm a hĺbka 15 cm sú ideálne pre umiestnenie pod páku a tamper, čo umožňuje pohodlnú a efektívnu prácu.

 

Jednou z kľúčových vlastností tejto podložky sú vysoké okraje, ktoré pomáhajú udržiavať všetko v poriadku. Vďaka nim zostávajú kávové zrnká a iné drobné častice na podložke, čo znižuje neporiadok na pracovnej ploche.

 

Okrúhle dutiny v podložke sú navrhnuté tak, aby vyhovovali každému baristovi a uľahčovali manipuláciu s kávovým náradím. Hrúbka podložky 5 mm zaisťuje, že je dostatočne robustná na každodenné používanie, a zároveň kompaktná na to, aby nezaberala veľa miesta.

 

Táto podložka je nevyhnutná v každej kaviarni alebo domácnosti, kde sa pripravuje káva. Jej dizajn a funkčnosť poskytuje nielen praktické, ale aj estetické obohatenie pracovnej plochy. Podložka Rhinowares je praktickým, ale zároveň elegantným riešením pre každého, kto chce mať pri príprave kávy dokonalý poriadok a zároveň chrániť svoje náradie a pracovnú plochu.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať