Motta zarovnávač kávy v páke - coffee distributor | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Motta zarovnávač kávy v páke - coffee distributor

Novinka

Vďaka tomuto zarovnávaču kávy Motta v páke môže každý barista pracovať efektívnejšie. Výsledkom je správna extrakcia, zamedzenie vytvárania „tunelov“ a konzistentné espresso.

AKO TO FUNGUJE
Po nasypaní pomletej kávy do hlavy páky na ňu priložte zarovnávač a 2 až 4krát ním zatočte bez toho, aby ste pritláčali. Profilovaný spodok zarovnávača kávu rozloží čo najrovnomernejšie. Následne kávu utlačte klasickým tamperom.

Zarovnávač je pevný, vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a plastu. Vrch / „držadlo“ je ozdobené logom „Motta“ a obrázkom mačky.

PRIEMER:: 58 mm
VÝŠKA:: 100 mm
MATERIÁL:: nerezová oceľ, plast
FARBA:: čierna

Cena (s DPH)

39,00
Množstvo:
Vypredané
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Vypredané

Ďalšie informácie

Predstavujeme vám Motta Zarovnávač Kávy v Páke, neoceniteľný pomocník pre každého baristu, ktorý si cení precíznosť a konzistenciu pri príprave espressa. Tento inovatívny nástroj prináša revolúciu do procesu prípravy kávy a je nevyhnutným doplnkom pre každú kaviareň aj domácnosť milujúcu kávu.

 

Ako to funguje? Veľmi jednoducho. Po nasypaní pomletej kávy do hlavy páky na ňu položíte zarovnávač a jemne ním zatočíte 2 až 4 krát. Kľúčové je, že pri tom nepotrebujete pritláčať. Profilovaný spodok zarovnávača zabezpečí, aby bola káva rozložená čo najrovnomernejšie. Po použití zarovnávača kávu utlačíte klasickým tamperom. Vďaka tomu dôjde k zamedzeniu vytvárania „tunelov“ v káve a záruke konzistentného espressa pri každom použití.

 

Vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a plastu, tento zarovnávač je nielen funkčný, ale aj odolný a štýlový. Jeho dizajn je navrhnutý tak, aby vydržal časté používanie a zároveň doplnil estetiku každej kaviarne alebo kuchyne.

 

Jeho priemer 58 mm a výška 100 mm sú ideálne pre štandardné páky. Materiál kombinuje nerezovú oceľ s plastom, čo zaručuje dlhodobú odolnosť a ľahkú údržbu. Farba čierna doplnená o ozdobné logo „Motta“ a obrázok mačky na vrchu pridáva na jedinečnosti tohto nástroja.

 

Zarovnávač kávy Motta je viac než len praktický nástroj. Je to symbol precíznosti a kvality, ktorý zaručuje, že každá šálka kávy bude pripravená dokonale. Pre každého, kto si potrpí na perfektnú kávu, je zarovnávač Motta skvelou investíciou do umenia prípravy espressa.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať