Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 35,00 €

Buďme kamoši

Podporujeme

Crowdfunding

S VAMI TO DOKÁŽEME!

Čím viac rastieme, tým viac pociťujeme väčšiu zodpovednosť voči vám, našim zákazníkom. Chceme prinášať iba to najlepšie. Každý balík kávy COFFEEIN je garanciou kvality a odzrkadľuje našu vášeň k tomu, čo robíme.

Tento rok sme už spravili jednu obrovskú investíciu. Kúpili sme novú pražičku kávy, ktorá je technologická špička. Praží teplým vzduchom a má až o 80% nižšie emisie CO2.

To nám ale nestačí. Ak ste si už čítali náš článok o quakeroch, tak viete, že v každom žochu (aj s tou najdokonalešou kávou) sa nájdu zrná s defektmi, ktoré dokážu pokaziť výslednú chuť nápoja. Doteraz sme sa quakerov zbavovali manuálne. Žiada si to ale veľa času.

Na efektívne vytriedenie takýchto zŕn slúži optická triedička. Pomocou lasera nielenže dokáže nahradiť ťažkú mravenčiu prácu našich kolegov, ale urobí to presnejšie a rýchlejšie. Vďaka tomu sa vedia naši kolegovia sústrediť na balenie kávy a prípravu Vašich objednávok. Takto dokážeme zvýšiť našu efektivitu.

Veľmi túžime po takejto optickej triedičke. Chceme zvýšiť kvalitu našej kávy hneď, no stojí to veľa peňazí, ktoré teraz nemáme. Práve preto si dovolíme spustiť CROWDFUNDIG (verejnú zbierku) na optickú triedičku kávy pod krycím názvom "projekt orol". Triedička, ktorú chceme zakúpiť má 2 4K kamery a dokáže efektívne vytriediť až 100 kg praženej kávy za hodinu.

O ČO PRESNE IDE?

Pomocou tejto zbierky chceme vyzbierať 12 000 eur na kúpu optickej triedičky a tak sa stať prvou pražiarňou na Slovensku, ktorá využíva takúto technológiu. Nápad crowdfundingu vznikol pri riešení financovania optickej triedičky. Keďže naše voľné peniaze sme investovali do väčšej a modernejšej pražičky (+ do rekonštrukcie priestorov pražiarne) naša jediná možnosť je obrátiť sa na bankový sektor. Ale predtým, než nakŕmime banky, tak chceme skúsiť alternatívnu cestu. Crowdfunding – verejnú zbierku od vás, našich zákazníkov.

Pripravili sme 2 balíčky vďaka ktorým nás viete podporiť. Jeden v hodnote 50 eur a druhý za 100 eur. Samozrejme, za vaše peniaze ponúkame protihodnotu. V oboch balíčkoch je extrémne limitovaná káva, ktorú inak nekúpite. Okrem toho obsahujú balíčky aj zľavové kódy a vstupenku na náš vlastný kávový festival. O obsahu balíkov sa viac dozviete po kliknutí na konkrétny balík.

Ďakujem. Peter Szabó a tím COFFEEIN


Copyright © 2011 - 2023 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0907 444 971
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.