Digitálna váha na kávu Coffee Gear | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Digitálna váha na kávu Coffee Gear

Novinka

Praktická váha od firmy Coffee Gear. Ideálna pre meranie dávky a presnú prípravu espressa.

Digitálne váhy na kávu majú mnoho výhod. Malé rozmery z nich robia mimoriadne užitočný nástroj pre prípravu espressa. Jej podsvietený modrý LCD displej je ľahko čítateľný. V závislosti na vašej preferencii dokáže zobraziť hmotnosť v gramoch, unciach, granoch alebo karátoch. Podnos je vyrobený z nerezovej ocele. Súprava obsahuje plastový kryt, ktorý chráni povrch váhy.

ROZMERY VÁŽIACEHO PODNOSU: 69 x 69 mm
MAXIMÁLNA HMOTNOSŤ: 500 g
PRESNOSŤ: 0,1 g
NAPÁJANIE: 2x batéria typu AAA (v balení)

Cena (s DPH)

26,00
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Ponúkame vám digitálnu váhu na kávu Coffee Gear, ktorá je nevyhnutným pomocníkom pre každého, kto si potrpí na presnú prípravu espressa. Táto praktická váha je navrhnutá tak, aby zjednodušila proces merania dávky kávy a prispela k dokonalosti každej šálky.

 

Malé rozmery váhy (69 x 69 mm vážiaci podnos) ju robia mimoriadne užitočným nástrojom pre každú kuchyňu alebo kaviareň. Ľahko sa zmestí na akúkoľvek pracovnú plochu a je ideálna pre rýchlu a efektívnu prípravu espressa.

 

Jednou z výnimočných vlastností váhy je jej podsvietený modrý LCD displej, ktorý je ľahko čítateľný aj v slabšom osvetlení. Váha ponúka možnosť zobrazenia hmotnosti v gramoch, unciach, granoch alebo karátoch, čo zaručuje jej všestranné využitie.

 

Podnos váhy je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, čo zabezpečuje jej dlhodobú odolnosť a ľahké čistenie. K váhe je priložený aj plastový kryt, ktorý chráni povrch váhy pred poškodením a znečistením.

 

Váha má maximálnu hmotnosť merania 500 g a ponúka presnosť merania na 0,1 g, čo je ideálne pre presné dávkovanie kávy. Je napájaná dvoma batériami typu AAA, ktoré sú súčasťou balenia, takže môžete váhu začať používať okamžite po jej vybalení.

 

Táto digitálna váha na kávu Coffee Gear je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a presný nástroj pre prípravu kávy. Jej kompaktnosť, presnosť a užívateľsky prívetivý dizajn ju robia nepostrádateľným doplnkom v domácnosti každého milovníka kávy.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať