7 dôvodov prečo zrnková káva COFFEEIN | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €

Potrebujete poradiť?

Pál András

András Pál
Po - Pi: 9:00 - 16:00
info@coffeein.sk
0905 885 644

Buďme kamoši

Podporujeme

Prečo nakupovať u nás

Na trhu s kávou sme už 11 rokov. Za tie roky sme vybudovali pražiareň výberovej kávy s dlhotrvajúcimi partnerstvami s našimi farmármi aj zákazníkmi. Káva COFFEEIN sa pije v tisíckach domácností po celom Slovensku. Okrem toho, že sme posadnutí kávou, sme posadnutí aj kvalitou. Prečo si teda myslíme, že by ste našu kávu mali ochutnať aspoň raz?

Svetovo oceňované pražiareň

KVALITA

Tak často používané slovo, ktoré sa znásilňuje v skoro každej reklame. Čo znamená kvalita pre nás? V prvom rade je to kvalita ľudí, ktorí stoja za pražiarňou COFFEEIN. Káve sa venujeme 11 rokov a je to naša jediná činnosť. S kávou sa budíme, žijeme a zaspávame každý deň.

Najdôležitejšia je kvalita zrna, s ktorým pracujeme. Kávu nakupujeme len od overených dodávateľov a farmárov ktorých poznáme osobne. Káva pred nákupom prechádza niekoľko-stupňovým prísnym výberom. V našej ponuke teda nájdete len kávy, za ktorými si stojíme na 100 %. Kvalitu našej kávy ocenili zlatými medailami v súťaži great taste awards v Anglicku.

Sme technologická špička. Kávu pražíme na revolučnej pražičke, ktorá praží teplým vzduchom a má takmer nulové emisie CO2. Pražená káva následne prechádza pred zabalením aj optickou triedičkou zŕn.

Čerstvo pražená káva

ČERSTVOSŤ

Čerstvosť zelenej aj praženej kávy je alfa a omega našej pražiarne. Na čerstvosti staviame celý náš podnik a je to jeden z najdôležitejších faktorov pri výbere kávy. Od farmárov nakupujeme najčerstvejšie a najnovšie zbery a následne kávu pražíme každý týždeň v malých dávkach. Pri každej káve v e-shope a aj na etikete máme uvedený dátum praženia a tak presne viete, akú čerstvú kávu kupujete.

Ekologické balenie

EKOLÓGIA

Našou činnosťou sa snažíme zanechať čo možno najmenšiu ekologickú stopu. Ročne odošleme vyše 10 000 objednávok a 100 000 balení kávy. Práve preto balíme všetky naše objednávky do recyklovaných materiálov. Kartón, výplň, lepiaca páska, všetko je z recyklovaného papiera. Našu kávu pražíme horúcim vzduchom na pražičke, ktorá má takmer nulové emisie CO2, než iné pražičky. Aj takto sa snažíme priblížiť k uhlíkovej neutralite.

Naše tlačoviny a etikety sú tlačené na jedinečný recyklovaný papier vyrobený z kávového odpadu. To ale nie je všetko. Celý výrobný proces neustále optimalizujeme a v roku 2024 bude pochádzať 100% elektrickej energie v pražiarni zo slnečného žiarenia.

Spoločensky zodpovedná pražiareň

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Čo pre nás znamená spoločenská zodpovednosť v praxi? Najdôležitejším článkom v celom kávovom reťazci je farmár. To on musí kávovníky zasadiť, starať sa o ne, pozbierať úrodu, spracovať ju a odoslať do pražiarne. Bez farmárov by sme nemali žiadnu kávu. Práve preto sa snažíme časť našich príjmov vracať priamo farmárom. Nielen vo forme ceny za kávu, ale vo forme projektov, ktorými ich podporujeme. Prispeli sme napríklad na spracovateľskú stanicu v Ugande, alebo rozšírenie farmy v Hondurase. Takéto projekty nás napĺňajú a aktívne ich vyhľadávme.

Doručenie do 24h

SLUŽBY

Usilovne pracujeme aj na tom, aby čerstvo pražená káva rozvoňala vaše domovy čo možno najskôr. Súhra kolegov v pražiarni zabezpečuje, že väčšinu objednávok posielame do 24 hodín s maximálne čerstvou kávou. Fungujeme formou manufaktúry. Každý jeden sáčok na kávu je pečiatkovaný manuálne, kávu rozvažujeme a balíme tiež manuálne. Kus po kuse.

Samozrejme, sme len ľudia a chyby robíme aj my. No som názoru, že pod dobré služby patrí aj rýchle a spoľahlivé vyriešenie prípadných reklamácií. Preto sa nikdy nebojte ozvať s hocičím, čo máte na srdci. Všetky podnety riešime vždy k spokojnosti našich zákazníkov. Stačí mi napísať na peter@coffeein.sk

Edukácia

EDUKÁCIA

Od založenia pražiarne sa aktívne venujeme aj edukácii zákazníkov. Pravidelne píšeme články o káve na náš blog, robíme degustácie káv a vydali sme aj vlastnú knihu o káve. Sme toho názoru, že dobre informovaný a (v kávovej tematike) vzdelaný zákazník bude vedieť oceniť skutočnú kvalitu práce farmárov a aj tú našu v pražiarni. Návody, tipy a triky nájdete aj na našom kanáli na YOUTUBE.

Priamo od farmára

VÍZIA

Keď som zakladal pražiareň, tak som mal jasný cieľ. Prinášať na trh kvalitnú a čerstvú kávu, ktorú vieme doručiť v krátkom čase zákazníkom po celom Slovensku. Za tie roky sme vybudovali pražiareň so šikovnými ľuďmi vďaka ktorým sa tento cieľ darí napĺňať.

V COFFEEIN neustále a neúnavne hľadáme farmárov, ktorých kávy sú tak jedinečné, že odlíšia našu pražiareň od tých ostatných. Degustujeme, hľadáme a samozrejme pravidelne zaraďujeme do našej ponuky to najlepšie, čo sa k nám dostane.

S kávovými farmármi nadväzujeme osobné vzťahy a navštevujeme ich. Vďaka tomu lepšie rozumieme výberovej káve a celému kolobehu z farmy až do šálky. Tento nekonečný hon za dokonalou kávou nás ženie vpred. Je to nikdy nekončiaca cesta na ktorej ochutnávame tie najlepšie kávy z celého sveta. Budeme radi ak sa k nám pridáte aj vy.

Garancia vrátenia peňazí

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

V našom eshope s kávou veríme, že každá šálka kávy by mala prinášať radosť a uspokojenie. Vieme však, že chuť je veľmi osobná záležitosť, a preto nemusí každému zachutiť práve naša káva. Taktiež sa stáva, že si niekto vyberie kávu, ktorá je plná ovocia a kyslosti. Práve preto sme sa rozhodli zaviesť garanciu vrátenia peňazí, aby ste sa pri nákupe cítili úplne bez obáv.

 

 

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA 13 ROKOV COFFEEIN

Jupíííííí na nákupy