Klub zákazníkov nášho e-shopu so zrnkovou kávou | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €

Buďme kamoši

Podporujeme

Klub zákazníkov COFFEEIN

Čo je klub zákazníkov COFFEEIN?

Vitajte v rodine COFFEEIN. Po registrácii sa stávate našim členom a navždy získavate zľavu 5 % na všetok náš sortiment v našom e-shope. Noví zákazníci obdržia aj darčekový kupón na 3 eur na svoj prvý nákup.

Našu pražiareň COFFEEIN berieme ako spoločenstvo rovnako zmýšľajúcich kávomilcov, ktorí majú radi čerstvo praženú kávu a zároveň aj radi objavujú nové kávy a chute. Mojou úlohou (Peter) je hľadať tie najlepšie kávy z celého sveta následne ich dokonale upražiť a potom sa podeliť o ne s Vami, našimi zákazníkmi. Čím viac nás je, tým lepšie (a viac druhov) kávy dokážeme nakupovať a spoločne ochutnávať.

Ako sa do klubu zákazníkov COFFEEIN dostať?

Do Klubu zákazníkov Coffeein.sk sa môže dostať každý. Stačí, keď sa zaregistrujete, čím si vytvoríte tzv. zákaznícky účet. K registrácii sa dostanete kliknutím na odkaz „REGISTRÁCIA“ v pravom hornom rohu e-shopu (hneď vedľa odkazu „PRIHLÁSENIE“). Tu vyplníte formulár, ktorý na jeho konci odošlete kliknutím na oranžové tlačítko „ODOSLAŤ“. Následne vám príde e-mail s potvrdením o registrácii. Celá registrácia vám nezaberie viac ako 2 minúty.

Aké sú ďalšie výhody klubu zákazníkov?

Okrem zľavy 5 % na celý náš sortiment v e-shope budete vždy ako prvý vedieť o všetkých našich novinkách, akciách a zľavách. Budete o nich informovaný e-mailom.

Navyše, tým, že sa zaregistrujete a vytvoríte si tak zákaznícky účet, v ktorom budete mať uložené vaše kontaktné údaje, doručovaciu, a prípadne aj fakturačnú adresu, tak tieto údaje pri zadávaní budúcich objednávok nebudete musieť nikdy viac vpisovať, už totiž budú predvyplnené (treba však byť prihlásený vo svojom zákazníckom účte). Samozrejme, že ktorýkoľvek z údajov budete môcť kedykoľvek zmeniť.

Kedy sa mi tovar objaví so zľavou 5 %?

Všetky ceny produktov sa vám budú zobrazovať o 5 % nižšie ako štandardné ihneď po tom, ako sa zaregistrujeteprihlásite sa do svojho vzniknutého zákazníckeho účtu (na stránku pre prihlásenie sa dostanete kliknutím na odkaz „PRIHLÁSENIE“ v pravom hornom rohu e-shopu). Prihlásite sa pomocou údajov, ktoré ste zadali pri registrácií a ktoré zároveň nájdete aj v e-maile s potvrdením registrácie. Tieto prihlasovacie údaje budete môcť vo svojom zákazníckom účte kedykoľvek zmeniť.

Poznámka: Zľava 5 % neplatí pre tovar, ktorý je v akcii (tovar označený oranžovým krúžkom s písmenom „A“).

 

COFFEEIN Elite - espresso zmes

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať