Čerstvo pražená káva do firmy | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €

Potrebujete poradiť?

Pál András

András Pál
Po - Pi: 9:00 - 16:00
info@coffeein.sk
0905 885 644

Buďme kamoši

Podporujeme

Káva do firmy

Nakupujte našu kávu COFFEEIN k vám do firmy za zvýhodnené ceny a získajte 1 kg kávy zadarmo

Ak vám naša káva zachutila natoľko, že by ste ju radi „dostali“ do vašej firmy, tak nasmerujte kolegov a(lebo) kompetentnú osobu na túto stránku. Ak ste našu zrnkovú kávu ešte neochutnali, odporúčame vám najprv preskúmať všetky naše kávy a nejakú na skúšku objednať. A keď vyskúšate, je veľmi pravdepodobné, že sa dostanete do prvej uvedenej situácie – budete chcieť našu kávu „dostať“ do vašej firmy :-) Firmy od nás môžu odoberať kávu za zvýhodnenú cenu už od odberu 3 kg mesačne a pri prvej objednávke získajú od nás 1 kg kávy zadarmo.   

Čo všetko získate, ak kávu do firmy budete odoberať od nás?

Slovenský produkt, kávu totiž čerstvo pražíme vo vlastnej pražiarni v Šahách (juh Slovenska). Za tento čas sa nám podarilo vytvoriť komunitu kávičkárov, ktorým chutí výberová káva a náš rukopis praženia, vďaka čomu našu kávu ochutnávajú tisícky domácností a desiatky firiem po celom Slovensku. Mnoho káv v našej ponuke pochádza z direct trade spoluprác, teda kávu nakupujeme priamo od farmárov s ktorými sa poznáme aj osobne a navštevujeme ich.

 Maximálne čerstvú a chutnú kávu, pretože ju pražíme každý týždeň (pondelok). Na obale každej kávy vždy nájdete presný dátum jej praženia.

 Pri prvej firemnej objednávke získate od nás + 1 kg kávy zadarmo podľa Vášho výberu

V prípade záujmu ponúkame kvalitný výber automatických švajčiarkych kávovarov značky JURA, ktoré vám pomôžeme zaobstarať priamo od distribútora za výhodnú cenu alebo cez leasingoú spoločnosť už od 39 eur mesačne. O prípravu leasingovej zmluvy, dodanie technológie a následný servis sa postará priamo distribútor. Viac o ponuke a možnosti získať kávovar do vašej firmy sa dočítate nižšie.

Aké sú zvýhodnené ceny našej kávy pre firmy?

Závisí to, samozrejme, od množstva, aké bude vaša firma odoberať. V zásade ale máme 2 cenové hladiny:

1) Cena pri odbere 3 až 9 kg kávy mesačne: 20 € bez DPH za kilogram kávy (a pri našej najpredávanejšej káve COFFEEIN Elite je to 18 € bez DPH za kilogram). V prípade záujmu  kávy posielame automaticky do 10-ho dňa každého mesiaca v rámci nášho programu predplatné pre firmy. Pri predplatnom nemáte starosti s pravidelným objednávaním a navyše máte možnosť získať 5% zľavu. Ďalšie informácie o predplatnom pre firmy nájdete nižšie.

2) Cena pri odbere nad 10 kg kávy mesačne: cena je individuálna – pre upresnenie ceny vás poprosím kontaktovať ma e-mailom na info@coffeein.sk alebo telefonicky na 0907 444 971 (Peter Szabó – majiteľ / hlavný kávičkár).

Ešte by ste mali vedieť

Ako si viete objednať kávu na firmu za zvýhodnené ceny ?

Pred tým ako vytvoríte prvú objednávku zaregistrujte vašu firmu ako klasický zákaznícky účet a následne nás kontaktujte cez e-mail. Aktivujeme vám firemný účet a môžete nakupovať cez našu stránku za zvýhodnené ceny. K prvej objednávke získate od nás 1kg kávy zdarma.

 

Zaregistrujte vašu firmu teraz

 

Predplatné kávy pre firmy

Náš systém predplatného kávy pre firmy funguje veľmi jednoducho. Zvolíte si konkrétne kávy o aké máte záujem alebo výber káv necháte na nás a vždy vám pošleme inú kávu. Predplatné trvá vždy 6 mesiacov. Kávu z predplatného posielame vždy 10. deň v novom mesiaci. 

Najväčšou výhodou firemného predplatného je, že sa nemusíte starať o čerstvú  a chutnú kávu vo vašej firme. Kávy posielame automaticky a tak sa nemôže stať, že váš kávovar zostane bez kávy. 

Platba za predplatné kávy je možná na dobierku (zaplatíte pri doručení každej várky káv) alebo prevodom na náš účet. Samozrejmosťou je možnosť pozastaviť alebo posunúť posielanie balíkov (po dohode e-mailom).

Získajte 5 %- nú zľavu navyše z predplatného úhradou celej sumy firemného predplatného.

Predplatné si viete zakúpiť cez e-mail info@coffeein.sk . Stačí nám napísať, že máte záujem o predplatné pre vašu firmu, požadovaný spôsob platby, mesačný odber a vami vybraté kávy alebo, že výber necháte na nás. 

KÁVOVAR DO FIRMY

Ak ešte nemáte kávovar vo firme alebo sa chystáte vymeniť starý kávovar, ktorý už svoje odslúžil, ponúkame vám do pozornosti vysoko kvalitné automatické kávovary švajčiarskej značky JURA. 

Spolupracujeme priamo s distribútorom, takže máte garanciu najlepších cien a kvalitného servisu. Dôkazom toho je aj to, že kávovar vám predá priamo distributor, ktorý v prípade záujmu zabezpečí aj financovanie na leasing. V prípade záujmu a o spôsobe financovania nového kávovaru nás kontakujte cez informačný formulár alebo cez info@coffeein.sk 

Prezrite si ponuku automatických kávovarov do firmy

 

 

COFFEEIN Elite - espresso zmes

Potrebujete poradiť?

Pál András

András Pál
Po - Pi: 9:00 - 16:00

info@coffeein.sk 0905 885 644
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA 13 ROKOV COFFEEIN

Jupíííííí na nákupy