Spôsoby doručenia a platby v našom e-shope | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €

Buďme kamoši

Podporujeme

Doručenie a platba

Aké spôsoby doručenia si u nás môžete zvoliť?

 

Kuriér DPD (3,90 € *)

Vašu objednávku vám doručí kuriér spoločnosti DPD, a to (v rámci pracovných dní) do 24 hodín od momentu, kedy vašu objednávku odošleme. Deň pred doručením objednávky vám príde notifikačný e-mail s informáciou o tom, že vaša objednávka bola prevzatá kuriérskou spoločnosťou a na druhý deň (v deň doručenia) vám príde notifikačný e-mail s informáciami o jej doručení. Kuriérovi DPD je možné zaplatiť aj kartou.

Zásielkovňa - packeta (3,90 € *)

Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť na niektorom z odberných miest zásielkovne. Stačí si vybrať pobočku. Deň pred doručením objednávky vám príde notifikačný e-mail s informáciou o tom, že vaša objednávka bola odoslaná a na druhý deň (v deň doručenia) vám príde notifikačný e-mail s informáciami o jej doručení. Vašu objednávku môžete zaplatiť dobierkou na mieste, alebo prevodom/kartou.

 

Akými spôsobmi u nás môžete platiť?

V závislosti od toho, aký spôsob doručenia si zvolíte (v 2. kroku zadávania objednávky – viď ako nakupovať), tak si budete môcť vybrať jeden z 3 spôsobov, ako za svoju objednávku zaplatiť:

1. Dobierka (zadarmo)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí, a to buď kuriérovi alebo na pošte (podľa toho, aký spôsob doručenia si zvolíte). Kuriérovi je možné platiť platobnou kartou.

2. Osobne v hotovosti (zadarmo)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí, ale oproti dobierke s tým rozdielom, že nie 3. strane (kuriérovi či pošte), ale priamo nám. Tento spôsob platby teda môžete využiť iba pri osobnom odbere v našom kamennom obchode v Nitre (kamenný obchod COFFEEIN v Nitre)

3. Platba prevodom vopred (zadarmo)

Za objednávku môžete zaplatiť platobnou kartou cez platobnú bránu STRIPE, alebo vopred, a to na základe platobných údajov (číslo účtu a variabilný symbol), ktoré vám prídu po odoslaní objednávky v e-maile spolu s potvrdením objednávky. Objednávku vám následne pošleme ihneď po tom, ako nám vaša platba príde na účet. Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Poznámka: Bez ohľadu na to, ktorýkoľvek spôsob platby si zvolíte, nijako sa tým nenavyšuje cena za doručenie (spôsob doručenia).

Ako rýchlo Vášu objednávku odošleme?

Objednávku vám odošleme / pripravíme na osobný odber v závislosti od toho, aké produkty si objednáte – či ich máme všetky momentálne skladom a v akom množstve. V prípade, že všetky produkty z vašej objednávky budeme mať skladom (v dostatočnom množstve), objednávku vám odošleme / pripravíme na osobný odber (v rámci pracovných dní) najneskôr do 24 hodín. Ak niektorú časť vašej objednávky skladom mať nebudeme, tak chýbajúci tovar doskladníme (v prípade káv dopražíme) čo možno najskôr. Vybavenie objednávok, pri ktorých nám niečo chýba, trvá väčšinou do 3 – 5 dní.

 

COFFEEIN Elite - espresso zmes

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať