Doručenie zdarma
pri objednávke nad 50€

Staňte sa naším členom
a získajte mnoho výhod

  • vždy čerstvé informácie
  • mimoriadne zľavy
  • zľavy u našich partnerov
  • knihy o káve
registrácia

Doručenie a platba

Aké spôsoby doručenia si u nás môžete zvoliť?

1. Osobný odber v Bratislave - Bajkalská ul. (ZADARMO)

Svoju objednávku si vyzdvihnete osobne v našom kamennom obchodíku na Bajkalskej ulici č. 2, ktorý sa nachádza za zastávkou MHD Bajkalská - smer Vlčie hrdlo. Vedľa ocbchodu je aj parkovisko pre zákazníkov. Otváracie hodiny sú: Po: 12:00 - 18:00, Ut - Pi: 10:00 - 19:00, So: 12:00 - 18:00. Ihneď, ako bude objednávka pripravená k vyzdvihnutiu, dostanete informačný e-mail. Viac informácií o tomto našom obchodíku nájdete v ľavom panely v sekcii "COFFEEIN obchod - Bratislava". Platiť tu kartou možné NIE JE.

2. Osobný odber v Nitre (2 €)

Svoju objednávku si vyzdvihnete osobne v našom kamennom obchode, ktorý sa nachádza na Štefánikovej ulici 55 v Mlynskej ulici oproti OD Tesco. Objednávku si tu môžete vyzdvihnúť v čase: Pon – Pia od 9:00 do 16:30. Viac informácií o tomto našom obchodíku nájdete v ľavom panely v sekcii "COFFEEIN obchod - Nitra". Pri prevzatí objednávky v kamennom obchod v Nitre je možné platiť aj kartou (kartou sa však nedá platiť v e-shope).

3. Slovenská pošta (3,50 € *)

Svoju objednávku si vyzdvihnete na príslušnej pošte, na základe oznamu o jej uložení, ktorý Vám príde do schránky. V prípade zaslania Slovenskou poštou - 1. triedou doručenie zvyčajne trvá 2 až 3 dni (čiže toľko aj trvá, kým Vám do schránky príde oznam o uložení objednávky na pošte).

4. Kuriér DHL (3,50 € *)

Vašu objednávku Vám doručí kuriér spoločnosti DHL (donedávna sme využívali spoločnosť DPD), a to (v rámci pracovných dní) do 24 hodín od momentu, kedy Vám objednávku odošleme. Deň pred doručením objednávky Vám príde notifikačný e-mail s údajmi o zásielke a že ju spoločnosť DHL od nás už prevzala. A ráno v deň doručenia Vám príde SMS notifikácia s približným časom doručenia (vo všeobecnosti však DHL doručuje medzi 8:00 a 18:00) a číslom na kuriéra. Kuriérovi DHL je možné zaplatiť aj kartou.

(5. Zásielkovňa Slovensko)

UPOZORNENIE: Prostredníctvom Zasielkovne objednávky už nezasielame.

* Pri objednávke nad 50 € je tento spôsob doručenia ZADARMO.

Poznámka: Objednávku Vám odošleme/pripravíme na osobný odber v závislosti od toho, aké produkty si objednáte – či ich momentálne máme všetky skladom a v akom množstve. V prípade, že všetky produkty z Vašej objednávky budeme mať skladom (v dostatočnom množstve), objednávku Vám odošleme/pripravíme na osobný odber (v rámci pracovných dní) najneskôr do 24 hodín. Ak niektorú časť Vašej objednávky skladom mať nebudeme, tak chýbajúci tovar doskladníme (v prípade káv dopražíme) čo možno najskôr. Vybavenie objednávok, pri ktorých nám niečo chýba, trvá väčšinou do 3 – 5 dní.

Akými spôsobmi u nás môžete platiť?

V závislosti od toho, aký spôsob doručenia si zvolíte (v 2. kroku zadávania objednávky – viď ako nakupovať), tak si budete môcť vybrať jeden z 3 spôsobov, ako za svoju objednávku zaplatiť:

1. Dobierka (zadarmo)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí, a to buď kuriérovi, alebo na pošte (podľa toho, aký spôsob doručenia si zvolíte). Tento spôsob platby môžete, pochopiteľne, využiť iba pri doručení kuriérom alebo poštou.

2. Osobne v hotovosti (zadarmo)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí, ale oproti dobierke s tým rozdielom, že nie 3. strane (kuriérovi či pošte), ale priamo nám. Tento spôsob platby môžete teda využiť iba pri osobnom odbere v našom kamennom obchode v Nitre (kamenný obchod COFFEEIN v Nitre), kde JE možne platiť aj kartou, a v našom kamennom obchode v Bratislave (kamenný obchod COFFEEIN v Bratislave), kde platiť kartou možné NIE JE.

3. Platba prevodom vopred (zadarmo)

Za objednávku zaplatíte vopred, a to na základe platobných údajov (číslo účtu a variabilný symbol), ktoré Vám po odoslaní objednávky automaticky prídu v e-maile s potvrdením objednávky. Objednávku Vám, následne, pošleme ihneď po tom, ako nám Vaša platba príde na účet. Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Poznámka: Bez ohľadu na to, ktorýkoľvek spôsob platby si zvolíte, nijako sa tým nenavyšuje cena za doručenie (spôsob doručenia).

Ako rýchlo Vášu objednávku odošleme?

Objednávku Vám odošleme/pripravíme na osobný odber v závislosti od toho, aké produkty si objednáte – či ich máme všetky momentálne skladom a v akom množstve. V prípade, že všetky produkty z Vašej objednávky budeme mať skladom (v dostatočnom množstve), objednávku Vám odošleme/pripravíme na osobný odber (v rámci pracovných dní) najneskôr do 24 hodín. Ak niektorú časť Vašej objednávky skladom mať nebudeme, tak chýbajúci tovar doskladníme (v prípade káv dopražíme) čo možno najskôr. Vybavenie objednávok, pri ktorých nám niečo chýba, trvá väčšinou do 3 – 5 dní.