Menu
- Doručenie zadarmo pri objednávke nad 30.00 € -

Doručenie a platba

Aké spôsoby doručenia si u nás môžete zvoliť?

1. Osobný odber v Bratislave – Grösslingová 20 (zadarmo)

Svoju objednávku si vyzdvihnete osobne v našej kaviarni / kamennom obchodíku na Grösslingovej 20. Parkovať je možné rôzne na ulici, poprípade na Rajskej ul. pri OD Tesco je platené parkovisko (odtiaľ to máte k nám pešo za 2 min.). Otváracie hodiny sú: Po – Pi: 7:30 – 21:00, So: 9:00 – 17:00. Ihneď, ako bude objednávka pripravená k vyzdvihnutiu, dostanete informačný e-mail. Viac informácií o tejto našej kaviarni / obchodíku nájdete v ľavom stĺpci pod odkazom „COFFEEIN obchod – Bratislava“. Na mieste je možné platiť aj platobnou kartou.

2. Osobný odber v Nitre (2 €)

Svoju objednávku si vyzdvihnete osobne v našom kamennom obchode, ktorý sa nachádza na Štefánikovej ulici 55 v Mlynskej ulici oproti OD Tesco. Objednávku si tu môžete vyzdvihnúť v čase: Pon – Pia od 9:00 do 16:30. Viac informácií o tomto našom obchodíku nájdete v ľavom stĺpci pod odkazom „COFFEEIN obchod – Nitra“. Na mieste je možné platiť aj platobnou kartou.

3. Kuriér DPD (3,50 € *)

Vašu objednávku vám doručí kuriér spoločnosti DPD, a to (v rámci pracovných dní) do 24 hodín od momentu, kedy vašu objednávku odošleme. Deň pred doručením objednávky vám príde notifikačný e-mail s informáciou o tom, že vaša objednávka bola prevzatá kuriérskou spoločnosťou a na druhý deň (v deň doručenia) vám príde notifikačný e-mail s informáciami o jej doručení. Kuriérovi DPD je možné zaplatiť aj kartou.

* Pri objednávke nad 50 € je tento spôsob doručenia ZADARMO.

Akými spôsobmi u nás môžete platiť?

V závislosti od toho, aký spôsob doručenia si zvolíte (v 2. kroku zadávania objednávky – viď ako nakupovať), tak si budete môcť vybrať jeden z 3 spôsobov, ako za svoju objednávku zaplatiť:

1. Dobierka (zadarmo)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí, a to buď kuriérovi alebo na pošte (podľa toho, aký spôsob doručenia si zvolíte). Kuriérovi je možné platiť platobnou kartou.

2. Osobne v hotovosti (zadarmo)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí, ale oproti dobierke s tým rozdielom, že nie 3. strane (kuriérovi či pošte), ale priamo nám. Tento spôsob platby teda môžete využiť iba pri osobnom odbere v našom kamennom obchode v Nitre (kamenný obchod COFFEEIN v Nitre) a v našej kaviarni / obchodíku v Bratislave (kaviareň / obchodík Coffeein – Specialty Coffee Shop v Bratislave). Na oboch miestach JE možné platiť kartou.

3. Platba prevodom vopred (zadarmo)

Za objednávku môžete zaplatiť platobnou kartou cez platobnú bránu STRIPE, alebo vopred, a to na základe platobných údajov (číslo účtu a variabilný symbol), ktoré vám prídu po odoslaní objednávky v e-maile spolu s potvrdením objednávky. Objednávku vám následne pošleme ihneď po tom, ako nám vaša platba príde na účet. Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Poznámka: Bez ohľadu na to, ktorýkoľvek spôsob platby si zvolíte, nijako sa tým nenavyšuje cena za doručenie (spôsob doručenia).

Ako rýchlo Vášu objednávku odošleme?

Objednávku vám odošleme / pripravíme na osobný odber v závislosti od toho, aké produkty si objednáte – či ich máme všetky momentálne skladom a v akom množstve. V prípade, že všetky produkty z vašej objednávky budeme mať skladom (v dostatočnom množstve), objednávku vám odošleme / pripravíme na osobný odber (v rámci pracovných dní) najneskôr do 24 hodín. Ak niektorú časť vašej objednávky skladom mať nebudeme, tak chýbajúci tovar doskladníme (v prípade káv dopražíme) čo možno najskôr. Vybavenie objednávok, pri ktorých nám niečo chýba, trvá väčšinou do 3 – 5 dní.

 

COFFEEIN Elite - espresso zmes

Copyright © 2011 - 2021 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0907 444 971
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Šťastné a kávové

Pri nákupe nad 30€ vám pribalíme: