Garancia vrátenia peňazí | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €

Potrebujete poradiť?

Pál András

András Pál
Po - Pi: 9:00 - 16:00
info@coffeein.sk
0905 885 644

Buďme kamoši

Podporujeme

Garancia vrátenia peňazí

V našom eshope s kávou veríme, že každá šálka kávy by mala prinášať radosť a uspokojenie. Vieme však, že chuť je veľmi osobná záležitosť, a preto nemusí každému zachutiť práve naša káva. Taktiež sa stáva, že si niekto vyberie kávu, ktorá je plná ovocia a kyslosti. Práve preto sme sa rozhodli zaviesť garanciu vrátenia peňazí, aby ste sa pri nákupe cítili úplne bez obáv.

Prečo sme sa rozhodli pre garanciu vrátenia peňazí?

 1. Vaša spokojnosť je našou prioritou - Sme presvedčení o kvalite našej kávy, no rovnako si uvedomujeme, že chuťové preferencie sú veľmi individuálne. Chceme, aby ste si mohli našu kávu vyskúšať bez rizika. Pred nákupom kávy odporúčame prečítať krátky návod ako si správne vybrať kávu, aby ste sa vedeli ľahšie rozhodnúť akú kávu si kúpiť.
 2. Skúška bez rizika - Objednajte si akýkoľvek produkt z nášho eshopu a vyskúšajte ho. Ak vám naša káva nevyhovuje, môžete nám ju vrátiť a my vám vrátime peniaze. Je to také jednoduché! (z balíka reklamovanej kávy nesmie chýbať viac ako 20% váhy)
 3. Budovanie dôvery - Našou snahou je budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi založené na dôvere a transparentnosti. Veríme, že táto garancia vám ukáže, ako veľmi si vás vážime. 

Ako to funguje?

 1. Objednajte si kávu - Vyberte si z našej ponuky kávy a objednajte si čerstvo pražené kávy, ktoré vás zaujali.
 2. Vyskúšajte ju - Pripravte si kávu podľa vašich preferencií a ochutnajte ju.
 3. Kontaktujte nás - Ak nie ste spokojní, stačí nás kontaktovať prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu na mail info@coffeein.sk do 15 dní od doručenia vašej objednávky.
 4. Vrátenie peňazí - Po obdržaní vašej vrátenej kávy vám vrátime plnú sumu za váš nákup. Bez akýchkoľvek otázok! Alebo...
 5. Výber inej kávy – ak Vám niektorá naša káva chuťovo nesadla (bola napríklad viac ocovná, než ste čakali), tak ju vieme vymeniť za inú kávu, ktorá bude mať chuťové preferencie podľa Vášho želania

Prečo veriť našej káve?

 • Kvalita na prvom mieste - Každá káva v našom eshope prešla dôkladným výberom a testovaním, aby sme zabezpečili tú najvyššiu kvalitu.
 • Čerstvosť a chuť - Dbáme na to, aby bola naša káva vždy čerstvá a zachovala si plnú chuť a arómu.
 • Etické zdroje - Naše kávové zrná pochádzajú od drobných farmárov, ktorí dodržiavajú etické a udržateľné postupy pestovania.

S našou garanciou vrátenia peňazí môžete nakupovať s istotou, že vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Chceme, aby každý váš zážitok s našou kávou bol príjemný a bezstarostný. Tak neváhajte a ochutnajte našu kávu ešte dnes!

Ďakujeme, že ste súčasťou našej kávovej komunity.

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA 13 ROKOV COFFEEIN

Jupíííííí na nákupy