Filter do Peak Water kanvice - Precission | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Filter do Peak Water kanvice - Precission

AkciaNajpredávanejšieNovinka

Filtre Peak Water sú plne recyklovateľné a obsahujú prémiovú dvojiónovú živicu spojenú s uhlíkovou filtráciou.

Precission Filter využíva katiónovú živicu, ktorá v kombinácii s obtokovým systémom Peak Water umožňuje kontrolu alkality vo vode. Precission filter znižuje celkové TDS vo väčšej miere ako endurance a je skvelý ak chcete vodu na filtrovanú kávu.

Filter tiež obsahuje aktívne uhlie na úpravu kontaminantov v zdrojovej vode, ako aj sodíkový tlmivý roztok, ktorý pomáha stabilizovať pH.

Pri najsilnejšom bypasse spraví z vody, ktorá má 220 TDS vodu, ktorá má 80 TDS. Pri tomto nastavení môžete prefiltrovať cca. 40 - 50 litrov vody.

Balenie obsahuje 2 filtre

Cena (s DPH)

44,00 €

39,60
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Filtre Peak Water Precission predstavujú vrchol v oblasti domácej vodnej filtrácie. Sú plne recyklovateľné a ponúkajú kombináciu prémiovej dvojiónovej živice a uhlíkovej filtrácie, čo zaručuje vysoko kvalitnú úpravu vody. Tento typ filtra je ideálny pre všetkých, ktorí dávajú prednosť dokonale čistej a chutnej vode.

 

Hlavnou zložkou filtra je katiónová živica. V kombinácii s obtokovým systémom Peak Water umožňuje efektívnu kontrolu alkality vo vode. Precission filter efektívne znižuje celkové rozpustené tuhé látky (TDS) vo väčšej miere ako Endurance filter, čo ho robí ideálnym riešením pre prípravu filtrovanej kávy.

 

Ďalšou dôležitou súčasťou filtra je aktívne uhlie, ktoré slúži na úpravu kontaminantov v zdrojovej vode. Toto zabezpečuje, že vaša voda bude nielen čistá, ale aj zdravá. Navyše, sodíkový tlmivý roztok pomáha stabilizovať pH vody, čo je kľúčové pre zachovanie jej prirodzenej chuti a kvality.

 

Pri najsilnejšom nastavení bypassu dokáže Precission filter transformovať vodu s hodnotou 220 TDS na vodu s hodnotou 80 TDS. To predstavuje výrazné zlepšenie kvality vody. S týmto nastavením môžete prefiltrovať približne 40 - 50 litrov vody, čo zabezpečuje dlhú životnosť filtra.

 

Balenie obsahuje dva filtre, čo znamená, že si môžete užívať čistú vodu dlhšie bez potreby častého menenia filtra. Tieto filtre sú nielen praktickým, ale aj ekonomickým a ekologickým riešením pre vašu domácnosť.

 

Vďaka filtru Peak Water Precission môžete mať istotu, že vaša voda bude nielen bezpečná, ale aj s výrazne zlepšenou chuťou. Ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú vyššiu kvalitu pri príprave nápojov, ako je káva alebo čaj, alebo jednoducho chcú vychutnávať čistú vodu každý deň.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať