Upražili sme Black Friday! Rozdávame kávu a darčeky.

Peter Szabó - foto Peter Szabó
SCA roasting professional
COFFEEIN články 01.11.2023
Upražili sme Black Friday! Rozdávame kávu a darčeky.

Patríte medzi milovníkov výberovej kávy? Tak to ste tu správne. Naša pražiareň kávy COFFEEIN pre Vás pripravila špeciálnu akciu Black November, ktorú by bol hriech nevyužiť. Teraz je výborná príležitosť na doplnenie Vašich kávových zásob pred sviatkami, zo širokého výberu káv aj z direct trade spoluprác, do ktorých naši medzinárodne uznávaní pražiari pretavili svoje dvanásť ročné skúsenosti.

Percentuálnou zľavou Vás balamutiť nebudeme, urobili sme to inak. KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE pribalíme 50 gramov výberových orieškov a nad 35 eur máte aj dopravu zadarmo. Ak sa chystáťe na väčší nákup, nad 50 eur dostanete aj látkovú tašku COFFEEIN a navyše NA KAŽDÝCH 25 EUR nákupu Vám ako darček pridáme 50 gramov skvelej výberovej kávy. Ak teda nakúpite za 50 eur, tak máte dopravu zadarmo + 50g orieškov a 2x50g výberovej kávy a k tomu aj látkovú tašku ako darček.

Obrovský výber

Ste skôr zástanca káv na espresso s čokoládovo-orieškovými chuťami a bez acidity? Alebo si viete uletieť a ste ochotný vyskúšať aj ovocnejšie bomby s neuveriteľnými chuťovými profilmi vhodné na filtrovanú kávu? V našej ponuke, ktorú tvoria skvosty z celého sveta, si určite nájdete to pravé pre seba.

Jasne, zorientovať sa vo veľkom množstve rôznych káv nemusí byť jednoduché, ale my v COFFEEINe sme mysleli aj na to. Pripravili sme degustačné balenia káv, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa vo fascinujúcom svete kávy. Aj tie sú vo vynikajúcom pomere cena/kvalita, ktorým je naša pražiareň COFFEEIN dlhodobo známa.

Skúste aj toto!

Okrem vyššie spomínaných kávových balíčkov ponúkame aj ďalšie služby. Ak ste pravidelným konzumentom kávy a našej káve chcete ostať dlhodobo verný, kúpte si polročné predplatné kávy. Vyberte si veľkosť MINI, MEDI alebo MAXI, a pol roka Vám budeme dodávať skvelú kávu a ešte aj ušetríte (predplatné je aj skvelý darček pod stromček).

Adopcia kávovníka

Ak patríte medzi najväčších nadšencov kávovej produkcie a záleží Vám na férovom a spravodlivom odmeňovaní farmárov, máme pre Vás ešte niečo: adopciu kávovníka. Máme direct trade spoluprácu so slovenským farmárom Mariánom Takáčom pôsobiacim vo Vietname a s Josém Cuellárom z Hondurasu. Na týchto farmách si môžete vybrať kávovník, ktorého úroda - približne 2 kilogramy praženej kávy – bude len Vaša. Dokonca si budeš môcť vybrať spôsob spracovania kávovníkových zŕn i intenzitu praženia. Všetky informácie o adopcii nájdete na tomto linku.

Zaregistrujte sa u nás

Na záver ešte dve výhody. Zaregistrujte sa na webe coffeein.sk a na prvý nákup Vám pošleme poukážku na 3 eur. Ako registrovaný užívateľ máte na celý nákup dodatočnú 5-percentnú zľavu. Pridajte sa k nám ešte dnes a začnite objavovať svet výberových káv.

Hľadáte dokonalý darček na Vianoce pre kávičkára? Tak si prečítajte náš článok 8 tipov na darček pre kávičkára.

 

Ak ste pri čítaní tohto článku dostali chuť na kávu, tak navštívte náš e-shop s kávou www.coffeein.sk a vyberte si čersvto praženú kávu z celého sveta. Teraz so zľavovým kódom BLOG10 získate navyše aj 10% zľavu na celý nákup.