Kefka na čistenie hlavy kávovaru | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Kefka na čistenie hlavy kávovaru Urnex

Novinka

Nylónová kefka na čistenie espresso kávovaru. Má ergonomický tvar a je vybavená odmerkou pre čistiaci prostriedok (2 mierky = 3 g).

Cena (s DPH)

9,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Nylónová kefka na čistenie espresso kávovarov od renomovanej značky Urnex je navrhnutá tak, aby poskytovala efektívne a pohodlné čistenie vášho kávového zariadenia. Je to nevyhnutný doplnok pre každého baristu, či už profesionála alebo domáceho milovníka kávy.

 

Táto ergonomicky tvarovaná kefka je navrhnutá pre pohodlné a efektívne držanie, čo umožňuje ľahký prístup k rôznym častiam kávovaru. Jej tvar je ideálny pre dôkladné čistenie aj tých najťažšie prístupných miest, zabezpečujúc tak, že váš kávovar zostane čistý a v optimálnom stave.

 

Jedinečnou vlastnosťou tejto kefky je jej integrovaná odmerka pre čistiaci prostriedok. Dve mierky na kefke, ktoré odpovedajú 3 gramom, umožňujú presné dávkovanie čistiacich prostriedkov. Toto zabezpečuje, že použijete presne toľko čistiaceho prostriedku, koľko je potrebné, čím sa znižuje riziko poškodenia kávovaru nadmerným použitím chemikálií.

 

Vyrobená z kvalitného nylónu, táto kefka je odolná a dlhotrvajúca aj pri pravidelnom používaní. Nylónové štetiny sú navrhnuté tak, aby efektívne odstraňovali nečistoty bez toho, aby poškodzovali citlivé časti kávovaru.

 

Kefka na čistenie kávovaru Urnex je tak ideálnym riešením pre každého, kto si potrpí na čistotu a údržbu svojho kávového prístroja. Jej praktickosť, efektivita a vysoká kvalita robia z nej neoceniteľný pomocník pre udržiavanie vašeho kávovaru v bezchybnom stave. S touto kefkou budete mať istotu, že vaše zariadenie bude vždy čisté, čím si zabezpečíte kvalitnejšiu chuť kávy a dlhšiu životnosť kávovaru.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať