Tamper na kávu s drevenou rúčkou Motta Bubinga | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Tamper na kávu s drevenou rúčkou Motta Bubinga (58 mm)

Novinka

Tamper na kávu s nerezovou základňou a ergonomickou rúčkou z dreva od firmy Motta, s priemerom 58 mm.

PRIEMER: 58 mm
VÝŠKA: 100 mm
VÁHA: 350 g

Cena (s DPH)

29,00
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Predstavujeme tamper na kávu Motta Bubinga, ktorý je nielen praktickým nástrojom, ale aj elegantným doplnkom pre každého baristu. S priemerom 58 mm je tento tamper ideálny pre štandardné espresso páky a vďaka svojej výške 100 mm a hmotnosti 350 g poskytuje pohodlné a efektívne utlačenie kávy.

 

Jeho hlavnou črtou je ergonomická rúčka z dreva Bubinga. Tento prírodný materiál nie lenže zvyšuje estetickú hodnotu nástroja, ale tiež zabezpečuje pohodlné a stabilné držanie pri práci. Drevo Bubinga je známe svojou pevnosťou a dlhou životnosťou, čo z neho robí ideálny materiál pre často používané príslušenstvo ako tamper.

 

Nerezová základňa tampéra je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. Táto základňa je navrhnutá tak, aby rovnomerne rozložila tlak počas utlačovania kávy, čo je kľúčové pre dosiahnutie ideálnej konzistencie espressa.

 

Tamper na kávu Motta Bubinga je nielen funkčným nástrojom, ale aj skvostom, ktorý pridá eleganciu a štýl do každej kaviarne alebo domácej kávovej stanice. Jeho pevná konštrukcia a prírodné materiály z neho robia investíciu, ktorá vydrží roky používania.

 

S týmto tampérom si môžete byť istí, že každá šálka kávy bude pripravená s presnosťou a odbornosťou. Tamper Motta Bubinga je teda nielen praktickým nástrojom, ale aj vyjadrením vášne pre kávu a dôkazom toho, že každý detail má význam pre dokonalý výsledok.

Hodnotenia

Celkovo
1 hodnotenie Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať