Comandante C40 MK4 Nitro Blade americká čerešňa | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Comandante C40 MK4 Nitro Blade americká čerešňa

Mlynček na kávu sa môže zdať ako malý detail, no pre pravého milovníka kávy je to srdce celého procesu prípravy. COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Americká Čerešňa sa postará, aby každá vaša šálka kávy začínal tým najlepším spôsobom – precíznym a konzistentným mletím.

Cena (s DPH)

230,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Tento mlynček, ktorý je ikonou medzi baristami a domácimi priaznivcami kávy na celom svete, stojí na pilieroch nemeckej kvality. Jeho neotupiteľné kónické mlecie kamene sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele, čo zaručuje dlhovekú spoľahlivosť.

 

Práca s týmto mlynčekom je umením. Nastavenie hrúbky mletia pomocou klikov je intuitívne a poskytuje vám plnú kontrolu nad výsledkom, od jemného espressa až po hrubšie mletie pre French press. A keď príde na filtrovanú kávu, COMANDANTE C40 vyniká oproti konkurencii, ponúka jasnejšie profily chutí, ktoré zvýraznia každú šálku kávy.

 

Je pravda, že jeho robustnosť a hmotnosť môžu byť pre niekoho prekážkou, najmä ak plánujete mlynček nosiť na cestách. Taktiež jeho cenovka odráža vyššiu kvalitu, ktorú bezpochyby poskytuje. Aj napriek tomu, menšie výzvy pri nastavovaní hrúbky mletia neuberajú na jeho pozícii jednej z najlepších volieb pre milovníkov kávy.

 

Čo robí COMANDANTE C40 ešte výnimočnejším, je jeho rozšírenosť v komunite. Vďaka tomu, že je totožný s receptami z celého internetu, ktoré udávajú hrúbku mletia na základe počtu klikov práve na tomto mlynčeku, uľahčuje reprodukciu dokonalých šálok kávy bez zložitého prepočítavania.

 

S COMANDANTE C40 v ruke sa môžete pustiť do prípravy rôznych príprav, od alternatívnych metód cez moka kanvičku až po espressa. Jeho vysoká kvalita, spoľahlivosť, trvácnosť a štýlové mletie vytvárajú perfektné podmienky pre skutočný kávový zážitok.

 

Takže, či už ste začínajúci barista alebo skúsený kávový aficionado, COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Americká Čerešňa je investícia, ktorá vás bude sprevádzať na vašej kávovej ceste, poskytujúc nekonečné chvíle potešenia s každým namletým zrnom.

 

Neviete si vybrať mlynček, alebo potrebujete poradiť? Prečítajte si
veľkú recenziu ručných mlynčekov.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať