Hliníkový tamper na kávu Motta Easy | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Hliníkový tamper na kávu Motta Easy (58 mm)

Novinka

Hliníkový tamper na kávu Motta Easy, s priemerom 58 mm.

MATERIÁL: hliník
PRIEMER: 58 mm
VÝŠKA: 75 mm

Cena (s DPH)

19,00
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných

3€ zľavový kupón
na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Hliníkový tamper Motta Easy s priemerom 58 mm je ideálnym nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a štýlový spôsob, ako utlačiť kávu pre perfektné espresso. Vyrobený z kvalitného hliníka, tento tamper je nielen pevný a odolný, ale aj ľahký a pohodlný na používanie.

 

Výška tampéra 75 mm zabezpečuje, že sa hodí do ruky každého baristu, či už profesionála alebo domáceho kávového nadšenca. Jeho kompatibilita so štandardnými espresso pákami znamená, že je vhodný pre širokú škálu kávových mlynčekov a espressových strojov.

 

Vďaka svojej odolnej hliníkovej konštrukcii je tento tamper výnimočne trvanlivý a zároveň ľahký, čo umožňuje ľahkú manipuláciu a presné utlačenie kávy bez nadmernej námahy. Jeho hladký povrch je ľahko čistiteľný a zároveň pridáva elegantný vzhľad do akéhokoľvek kávového prostredia.

 

Tamper Motta Easy je ideálnym nástrojom pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a efektivitu pri príprave svojej obľúbenej kávy. Jeho praktickosť a elegantný dizajn robia z neho vynikajúci doplnok pre každú kaviareň alebo domáce použitie. S týmto tampérom môžete dosiahnuť dokonalú konzistenciu a chuť espressa pri každej príprave.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA 13 ROKOV COFFEEIN

Jupíííííí na nákupy