Kanvička na mlieko ku káve Rhinowares (360 ml) | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Kanvička na mlieko ku káve Rhinowares (360 ml)

Táto kanvička na mlieko do kávy od Rhinowares je vyrobená z nerezovej ocele s hrúbkou 1 mm a skvelá pre každú kaviareň. Pohodlná rukoväť, elegantný dizajn a praktické nalievacie hrdlo z nej robia ideálny nástroj pre každého milovníka latte art.

OBJEM: 360 ml

Cena (s DPH)

13,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Predstavujeme vám kanvičku na mlieko Rhinowares s objemom 360 ml, ktorá je nevyhnutným doplnkom pre každého milovníka kávy a latte art. Vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s hrúbkou 1 mm, táto kanvička sa vyznačuje svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.

 

Pohodlná rukoväť kanvičky je navrhnutá tak, aby zabezpečila jednoduchú a bezpečnú manipuláciu pri príprave napeneného mlieka. Táto ergonomická vlastnosť umožňuje baristom a kávovým nadšencom vytvárať latte art bez námahy a s presnosťou.

 

Elegantný dizajn kanvičky spolu s jej praktickým nalievacím hrdlom z nej robia ideálny nástroj pre milovníkov latte art. Nalievacie hrdlo je navrhnuté pre presné a kontrolované nalevanie, čo je nevyhnutné pre vytváranie dokonalých vzorov na povrchu kávy.

 

Táto kanvička od Rhinowares je nielen praktická, ale aj esteticky príjemná, čím prispieva k štýlu každej kaviarne alebo domácej kuchyne. Jej malý objem 360 ml je ideálny pre prípravu menšieho množstva napeneného mlieka, čím zabezpečuje, že pri každom použití budete mať práve dostatočné množstvo mlieka pre vašu kávu.

 

Kanvička na mlieko Rhinowares je teda perfektným riešením pre každého, kto hľadá kombináciu funkčnosti a elegancie. Jej kvalitná konštrukcia a premyslený dizajn robia z nej neoceniteľného pomocníka pri tvorbe latte art a pripravovaní kvalitnej kávy. S touto kanvičkou bude každé latte umenie jednoduché a vaša káva vždy dokonale prezentovaná.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať