Doručenie zdarma
pri objednávke nad 50€
← späť

PANDEMIC SPECIAL (200 g, zrnková káva)

Tohtoročný „winter blend“ je Pandemic special. Každú zimu máme v ponuke obľúbenú zimnú zmes, no tento rok je, isto uznáte, špeciálny. Preto som sa rozhodol vymyslieť aj špeciálny blend, ktorý je poďakovaním všetkým našim kolegom v COFFEEIN.

To, že naša pražiareň a kaviareň prežili tento šialený rok, je vďaka ľuďom, ktorí sú na etikete kávy a dali do svojej práce maximum. Voľným okom sú to len náhodné South Park postavičky, ale sme to my nakreslení v South Park arte.

Je to až neuveriteľné, ale tento rok sme nemuseli prepúšťať a na to som najviac hrdý. Gastro je jedna z najviac zasiahnutých odvetví, no my bojujeme a prežívame. A to len vďaka vám, našim super zákazníkom. Sme veľmi, veľmi radi, že nakupujete naše kávy, a tým oceňujete tvrdú prácu ľudí, ktorí sú na etikete. Ďakujeme.

100 % Arabika Blend
Specialty grade - výberová káva
Odtieň praženia: City+
Veľkosť balenia: 200 g (zrnková káva)

Dostupnosť: Skladom
Praženie: 25.01.2021

Charakteristika kávy

Obsah kofeínu
Pena
Bohatosť chuti

Vhodné pre

espresso moka chemex french hario

Cena (s DPH)

8.00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 50 €

Chuť kávy

Káva má plné čokoládové telo. V chuti dominuje čokoláda, oriešky, no na pozadí sa objavujú aj ovocné a sladké tóny bobuľového ovocia. Dochuť sa nesie v sladko-karamelovom duchu s veľmi jemnou aciditou.

Pôvod kávy

Táto káva je zmesou dvoch výberových káv. Z 80 % je tvorená Brazíliou Santa Rita a z 20 % je tvorená Keňou Kirinyaga.

Hodnotenia

Celkovo
2 hodnotenia Pridať hodnotenie
    Podľa mňa je tento pandemický blend ešte lepší ako bol ten prvý nazvaný "Second wave". Druhá vlna stále nekončí, ale tento ovocno-karamelový blend je ideálny na chladné dni, ktoré väčšina z nás trávi viac menej doma. Jednoznačne vydarená obdoba winter blendu!
    Jako kupující oceňuji bleskové dodání (posílal jsem jako dárek). Obdarovaní ocenují jemnost a plnost chuti, prostě ideální "dámská" káva.

Diskusia k produktu - PANDEMIC SPECIAL (200 g, zrnková káva)