Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 35,00 €
← späť

Mini digitálna váha so stopkami Brewista Smart V2

Novinka

Brewista Smart Scale V2 je nová verzia senzačnej váhy určená pre baristov. Okrem najlepších funkcií prevzatých z predchádzajúcej verzie, nový model zavádza napájanie z nabíjateľnej batérie USB, bol pripevnený gumený kryt a zmenilo sa poradie prevádzkových režimov.

Vynikajúce spracovanie, veľa funkcií a vhodné rozmery ho robia ideálnym pre alternatívne spôsoby varenia a pre espresso.

Zariadenie je pokryté špeciálnym povlakom, ktorý chráni zariadenie pred zaplavením - rozliata káva nie je nič strašné. Vanička je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a telo je vyrobené z pogumovaného plastu. Čitateľný displej je podsvietený oranžovou farbou. Váha je vybavená užitočnými stopkami, ktoré vám umožňujú kontrolovať čas prípravy. Vďaka portu micro-USB sa váha nabíja pomocou kábla, čo eliminuje problém s výmenou batérie. Sada obsahuje aj plastové veko, ktoré chráni celú váhu.

- Rozmery misky na meranie: 100 x 100 mm
- Maximálna hmotnosť: 2 000 g, presnosť: 0,1 g
- Napájanie: nabíjateľná batéria cez port micro-USB (kábel nie je súčasťou balenia)

Cena (s DPH)

86,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 35,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Hodnotenia

Celkovo
Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2022 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0907 444 971
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.