Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 35,00 €
← späť

Zrnko Pomoci (1000 g, zrnková káva)

NajpredávanejšieNovinka

Kúpou tejto kávy pomôžete tým najzraniteľnejším

Som názoru, že silný by mali pomáhať slabším. V našej pražiarni sa snažíme časť príjmov dávať práve na pomoc slabším a ľuďom, ktorí našu pomoc potrebujú. Či už to bol červený kríž na Ukrajine, farmári v Afrike, alebo naši zdravotníci počas covidu.

Tentokrát prichádzame s projektom "zrnko pomoci", ktorý sme spravili v spolupráci s občianskym združením svetielko nádeje. Prvý krát sme sa s nimi stretli na festivala káva čaj čokoláda v Bratislave, kde sme v kasičke vyzbierali počas festivalu nejakú malú sumu. Odvtedy mi vŕtalo v hlave ako by sme mohli pomôcť ešte viac.

V našej pražiarni máme vysoké kritériá na kvalitu praženia. Veľa káv profilujeme a tie nedokonalé praženia potom dávame "do klobásy". Je to zmes všetkých arabík z našej ponuky (cca. 15 druhov arabík - 90% tmavé praženie a 10% svetlé praženie). Takto nám vzniká jeden mega blend (pracovne klobása), alebo ak chcete fancy názov, tak ju môžeme nazvať aj cuveé :-)

Túto kávu sme dávali ľuďom v núdzi, alebo sme ju predávali veľmi lacno priamo v pražiarni. Táto káva ale vôbec nie je zlá, veď si pozrite fotky zŕn. Preto sme sa rozhodli, že túto kávu nejak speňažíme, no zisk z jej predaja pôjde na dobrý účel. Svetielko nádeje nás napadlo ako prvé a tak vznikla táto spolupráca.

Ročne budeme vedieť vyzbierať až 4000eur, čo je neuveriteľná suma a spoločne tak vďaka káve dokážeme pomôcť chorým deťom a ich rodinám.

Niečo o tejto káve. Ak pijete čisté espresso, alebo filtre, tak ruky preč. Ak pijete kávu s mliekom, alebo si ju pripravujete ako french press, či cez moka (koťogo), tak by vám mohla sadnúť. Jej (ne)pôvod sme premietli aj do ceny a tak je to najlacnejšia výberová káva, ktorú môžete na trhu nájsť. A ešte aj podporíte dobrú vec. Ďakujeme

100 % Arabika
Espresso zmes
Odtieň praženia: Full City
Veľkosť balenia: 1000 g (zrnková káva)

Cena (s DPH)

19,90
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 35,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom
Praženie: 02.10.2023
Upražené a vypité: 889x

Chuťový profil

Ďalšie informácie

za mesiac marec sme spoločne vyzbierali a odoslali svetielku až 635 eur

za mesiac apríl sme spoločne vyzbierali a odoslali svetielku až 470 eur

za mesiac máj sme spoločne vyzbierali a odoslali svetielku až 500 eur

za mesiac jún sme spoločne vyzbierali a odoslali svetielku až 550 eur

za mesiac júl sme spoločne vyzbierali a odoslali svetielku až 500 eur

za mesiac august sme spoločne vyzbierali a odoslali svetielku až 490 eur

Hodnotenia

Celkovo
1 hodnotenie Pridať hodnotenie
    Presne zodpovedá popisu :) Kvalitná voňavá káva, dobrá s mliekom či smotanou. Oceňujem pridanú hodnotu pomoci. Ďakujem!
Copyright © 2011 - 2023 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0907 444 971
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.