Urnex BioCaf odvápňovací prášok 900g | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

URNEX BioCaf odvápňovací prášok 900g

Ideálny pre odstráňenie vodného kameňa v bojleroch espreso kávovarov, moka konvičiek, rýchlovarných kanvíc alebo iných zariadení, ktoré sú určené na ohrev vody.

Prostriedok neobsahuje fosfáty a nebezpečné chemické látky. Je vyrobený z prírodných látok, ktoré sú plne rozložiteľné.

Hmotnosť : 900g
Vyrobené v USA

Cena (s DPH)

19,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Predstavujeme vám Urnex Biocaf odvápňovací prášok, s hmotnosťou 900g, ktorý je dokonalým riešením pre odstránenie vodného kameňa v rôznych kávových prístrojoch. Tento prášok je ideálny nielen pre bojlery espresso kávovarov, ale aj pre moka konvičky, rýchlovarné kanvice a iné zariadenia na ohrev vody.

 

Jeho unikátnosť spočíva v tom, že neobsahuje fosfáty ani nebezpečné chemické látky. Namiesto toho je vyrobený z prírodných látok, ktoré sú plne rozložiteľné. To z neho robí nielen efektívny, ale aj ekologicky zodpovedný výrobok.

 

Urnex Biocaf je vyrobený v USA a jeho prírodné zloženie zabezpečuje, že je bezpečný pre všetky typy kávových prístrojov a nezanecháva žiadne škodlivé zvyšky, ktoré by mohli ovplyvniť chuť vašej kávy.

 

Použitie tohto odvápňovacieho prášku je veľmi jednoduché. Stačí pridať potrebné množstvo do vodného zásobníka vášho prístroja a nechať pracovať. Týmto spôsobom efektívne odstránite vodný kameň, čo prispieva k dlhšej životnosti a lepšej funkcionalite vášho prístroja.

 

Okrem toho, že predlžuje životnosť vašich kávových prístrojov, Urnex Biocaf tiež zabezpečuje, že voda v nich zostane čistá a zdravá. Tým pomáha zachovať kvalitu a chuť vašej kávy, čo je nevyhnutné pre každého milovníka tohto nápoja.

 

Urnex Biocaf odvápňovací prášok je teda ideálnym riešením pre každého, kto hľadá efektívny a zároveň ekologický spôsob, ako sa starať o svoje kávové prístroje. Jeho prírodné zloženie a jednoduché použitie robia z neho neoceniteľného pomocníka v každej domácnosti či kaviarni, kde sa cení čistota a kvalita kávy.

 

Postup pre odvápňovanie kávovarov

 1: Pridajte 28 g odvápňovacieho prášku do 1 litra teplej vody do nádoby mimo zariadenia. Premiešajte, aby sa prášok rozpustil.

 2: Pridajte odvápňovací roztok do nádrže na vodu zariadenia.

 3: Nechajte pretiecť odvápňovaci roztok cez zariadenie.

 4: Doplňte nádrž na vodu zariadenia čistou vodou. Už nepridávajte žiadny odvápňovací prášok.

 5: Nechajte pretiecť celú nádrž vody.

 6: Opakujte kroky 4 a 5 ešte minimálne dvakrát, aby v zariadení nezostal žiadny odvápňovač.

 

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať