Acaia digitálna váha Pearl Pitch Black čierna | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Acaia digitálna váha Pearl Pitch Black čierna

AkciaNovinka

Objavte pokročilú technológiu a elegantný dizajn s digitálnou váhou Acaia Pearl Pitch Black, navrhnutou špeciálne pre náročných kávových nadšencov. Tento klenot medzi kuchynskými váhami vám prinesie nielen vysokú presnosť váženia s rozlíšením 0,1 g, ale aj výnimočnú odolnosť vďaka vodotesnosti a odolnosti voči prachu.

Vybavenie a funkcie váhy sú ohromujúce. S maximálnou kapacitou 2 000 g a širokým vážiacim rozsahom od 2 g do 2 000 g je Acaia Pearl Pitch Black perfektným pomocníkom pre presnú prípravu vašej obľúbenej kávy. Môžete vyberať z rôznych jednotiek – g, oz, lb, čo vám umožní používať váhu pre rôzne účely.

Za zmienku stojí aj integrovaný časovač a stopky, ktoré merajú až 99 hodín, čo je ideálne pre dlhšie trvajúce recepty. Vďaka vstavanej batérii s výdržou až 20 hodín a Bluetooth 4.0 pripojeniu k aplikácii Acaia máte možnosť sledovať a zaznamenávať proces prípravy kávy s neporovnateľnou presnosťou.

Rozmery váhy (150 x 150 x 25 mm) a jej hmotnosť (370 g) dokazujú jej kompaktnosť a prenosnosť. S rôznymi režimami váženia ponúka táto váha flexibilitu pre každého baristu či domáceho kuchára, ktorý hľadá spoľahlivosť a presnosť.

Cena (s DPH)

240,00 €

210,00
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Zhrnutie výhod:


- Vysoká presnosť s rozlíšením 0,1 g
- Vodotesná a odolná voči prachu
- Bluetooth pripojenie k aplikácii pre detailné sledovanie
- Integrovaný časovač a stopky
- Rôzne režimy váženia pre flexibilné použitie
- Elegantný a kompaktný dizajn


Nechajte sa očariť digitálnou váhou Acaia Pearl Pitch Black, ktorá zdokonaľuje umenie prípravy kávy s neprekonateľnou precíznosťou a štýlom. Objednajte si ju teraz a premeňte každú kávovú chvíľku na perfektný zážitok

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať