Menu
- Doručenie zadarmo pri objednávke nad 30.00 € -

Klub zákazníkov Coffeein.sk

Čo je Klub zákazníkov Coffeein.sk?

Hlavná výhoda Klubu zákazníkov Coffeein.sk je tá, že každý jeho člen automaticky a navždy získa zľavu 5 % na všetok náš sortiment v našom e-shope (neplatí na sortiment, ktorý už v zľave je). To znamená, že ak ste jeho členom, tak čím viac nákupov u nás urobíte, tým viac ušetríte. Týmto spôsobom sa teda odvďačujeme naším verným a častým zákazníkom. Avšak, úprimne si ceníme a ďakujeme za každý váš nákup, nehľadiac na to, ako často a koľkokrát ste u nás nakúpili. A nie, nie je to iba (marketingová) fráza :-)

Samozrejme, že bez ohľadu na to, či členom Klubu zákazníkov ste, alebo nie, budeme k vám pristupovať rovnocenne – čo najviac profesionálne, férovo a ľudsky.

Ako sa do Klubu zákazníkov Coffeein.sk dostať?

Do Klubu zákazníkov Coffeein.sk sa môže dostať každý. Stačí, keď sa zaregistrujete, čím si vytvoríte tzv. zákaznícky účet. K registrácii sa dostanete kliknutím na odkaz „REGISTRÁCIA“ v pravom hornom rohu e-shopu (hneď vedľa odkazu „PRIHLÁSENIE“). Tu vyplníte formulár, ktorý na jeho konci odošlete kliknutím na oranžové tlačítko „ODOSLAŤ“. Následne vám príde e-mail s potvrdením o registrácii. Celá registrácia vám nezaberie viac ako 2 minúty.

Aké sú ďalšie výhody Klubu zákazníkov?

Okrem zľavy 5 % na celý náš sortiment v e-shope budete vždy ako prvý vedieť o všetkých našich novinkách, akciách a zľavách. Budete o nich informovaný e-mailom.

Navyše, tým, že sa zaregistrujete a vytvoríte si tak zákaznícky účet, v ktorom budete mať uložené vaše kontaktné údaje, doručovaciu, a prípadne aj fakturačnú adresu, tak tieto údaje pri zadávaní budúcich objednávok nebudete musieť nikdy viac vpisovať, už totiž budú predvyplnené (treba však byť prihlásený vo svojom zákazníckom účte). Samozrejme, že ktorýkoľvek z údajov budete môcť kedykoľvek zmeniť.

Kedy sa mi tovar objaví so zľavou 5 %?

Všetky ceny produktov sa vám budú zobrazovať o 5 % nižšie ako štandardné ihneď po tom, ako sa zaregistrujeteprihlásite sa do svojho vzniknutého zákazníckeho účtu (na stránku pre prihlásenie sa dostanete kliknutím na odkaz „PRIHLÁSENIE“ v pravom hornom rohu e-shopu). Prihlásite sa pomocou údajov, ktoré ste zadali pri registrácií a ktoré zároveň nájdete aj v e-maile s potvrdením registrácie. Tieto prihlasovacie údaje budete môcť vo svojom zákazníckom účte kedykoľvek zmeniť.

Poznámka: Zľava 5 % neplatí pre tovar, ktorý je v akcii (tovar označený oranžovým krúžkom s písmenom „A“).

 

COFFEEIN Elite - espresso zmes

Copyright © 2011 - 2021 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0907 444 971
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Šťastné a kávové

Pri nákupe nad 30€ vám pribalíme: