Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 35,00 €
← späť

Ručný mlynček na kávu Lodos Temp

AkciaNajpredávanejšie

Ľahký a jednoduchý, no zato kvalitný ručný mlynček od českého výrobcu Lodos s vyše 80-ročnou tradíciou. Mlynčeky na kávu značky Lodos sú vybavené oceľovými frézovanými mlecími kameňmi, ktoré sú zhotovené na automatických strojoch a sú odborne kalené. Tento osvedčený spôsob výroby zaručuje veľmi dlhú životnosť mlecieho mechanizmu. Hrúbka mletia sa nastavuje pomocou regulačného šróbu, ktorý sa nachádza na spodnej časti mlynčeka. Zásobník na mletú kávu je na cca 50 gramov.

Cena (s DPH)

20,00 €

17,00
Množstvo:
Vypredané
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 35,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Vypredané

Hodnotenia

Celkovo
3 hodnotenia Pridať hodnotenie
    Základná verzia mlynčeka na kávu. Na veľmi občasné používanie postačí a kávu pomelie relatívne dobre, no časom je to stále horšie. Kvalita zodpovedá cene, a teda od plastového vyhotovenia netreba očakávať divy. Po doslova pár mletiach sa spodná nádobka na pomletú kávu uvoľnuje a samovoľne pri mletí vypadáva. Je z toho neporiadok a ide to nervy. Škoda, že nie je na závit. Inak je mlynček ergonomický a melie sa s ním fajn.
    Vyborny mlyncek, odporucam, som s nim velmi spokojny
    taký ten klasický mlynček aký mala ešte aj babka :) za mňa určite lepšia voľba ako kadeaké pochybné 10 eurové elektrické mlynčeky, pri ktorých človek nikdy nevie odhadnúť na akú hrúbku mu kávu pomelú. tip pre používanie - aj keď sa dá mlieť aj bez viečka hore, určite je lepšie ho používať - inak má kovová časť hore pri snahe o čo najrýchlejšie pomletie tendenciu vyskočiť zo zárezov a treba ju potom posúvať späť (časom sa tak môže dosť opotrebiť).
Copyright © 2011 - 2023 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0907 444 971
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA #volimcerstvost

Pri nákupe nad 35 eur:

JUPIIIII IDE SA NAKUPOVAŤ