Čistiaci prášok pre kávovary Urnex Cafiza 2 (566 g) | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Čistiaci prášok pre kávovary Urnex Cafiza 2 (566 g)

Novinka

Čistiaci prášok pre kávovary espresso a zalievanie kávy, pre komerčné i domáce využitie. Koncentrovaná receptúra odstraňuje zvyšky v hlavách, ventiloch a potrubiach.

Cena (s DPH)

15,00
Množstvo:
Doprava zadarmo

Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup

Dostupnosť: Skladom
Upražené a vypité: 101x

Ďalšie informácie

Predstavujeme vám čistiaci prášok Urnex Cafiza 2 s hmotnosťou 566 g, ktorý je navrhnutý špeciálne pre kávovary espresso a zalievanie kávy. Tento prášok je ideálny nielen pre komerčné použitie v kaviarňach, ale aj pre domáce využitie pre milovníkov kávy.

 

Koncentrovaná receptúra Urnex Cafiza 2 efektívne odstraňuje zvyšky kávy a oleje, ktoré sa hromadia v hlavách, ventiloch a potrubiach vašich kávovarov. Tento dôkladný čistiaci proces zabezpečuje, že vaše zariadenie zostane v optimálnom stave a predlžuje jeho životnosť.

 

Použitie prášku je jednoduché a efektívne. Stačí pridať odporúčané množstvo prášku do vodného zásobníka vášho kávovaru a nechať ho pôsobiť podľa pokynov na obale. Týmto spôsobom dôjde k rýchlemu a efektívnemu odstráneniu nečistôt a zabezpečí sa, že každá šálka kávy bude čistá a chutná tak, ako má.

 

Čistiaci prášok Urnex Cafiza 2 je bezpečný na použitie a nezanecháva žiadne škodlivé zvyšky, ktoré by mohli ovplyvniť chuť vašej kávy. Jeho vysoko účinné zloženie je navrhnuté tak, aby bezpečne čistilo bez poškodenia vnútorných častí vášho kávovaru.

 

Urnex Cafiza 2 je teda nevyhnutnou súčasťou pre každého, kto si potrpí na kvalitu a čistotu svojej kávy. Či už ste majiteľom kaviarne alebo len milovníkom kávy v pohodlí domova, tento čistiaci prášok vám pomôže udržať váš kávovar v dokonalej kondícii. S Urnex Cafiza 2 budete mať istotu, že vaša káva bude vždy chutiť tak, ako by mala.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať