Comandante C40 MK4 Liquid Amber | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Comandante C40 MK4 Liquid Amber

Kde sa tradícia snúbi s inováciou, tam nájdete majstrovské dielo, známe ako ručný mlynček na kávu, ktorý si získal srdcia baristov a domácich kávových nadšencov po celom svete. Nemusíte byť expertom, aby ste ocenili, čo Comandante C40 MK4 Liquid Amber prináša na stôl. Je to výsledok nemeckej precíznosti, kde kvalita nie je len prázdne slovo, ale základný kameň celej značky.

Cena (s DPH)

230,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Tento mlynček je vzorom trvácnosti a spoľahlivosti. Jeho robustná oceľová konštrukcia a neotupiteľné kónické mlecie kamene sú dôkazom vážneho prístupu spoločnosti Comandante k dlhovekosti svojich produktov. Neustále hľadanie dokonalosti je cítiť pri každom otáčaní kľučky, pri každej zrnke kávy, ktorá prechádza cez jeho presne vybrúsené kamene.

 

Konzistentnosť mletia je klúčom k dokonalej chuti každého šálku kávy. Či už preferujete silné espresso, klasickú moka kanvičku alebo lákavú filtrovanú kávu, Comandante C40 MK4 Liquid Amber je pripravený splniť vaše požiadavky s nevídanou presnosťou. Jeho mletie je tak jemné, že konkurencia zostáva ďaleko v závese, a čisté chute, ktoré ponúka, sú ako svieža vážka nad letným jazierkom.

 

Aj keď je pravda, že krása má svoju cenu a robustnosť tohto mlynčeka môže byť na cestách nepraktická, jeho kvality prevyšujú tieto malé prekážky. Veď čo je pár ďalších gramov v batožine v porovnaní s dokonalým šálkom kávy, kamkoľvek idete? A hoci by sme ocenili kontinuálnejšie nastavenie mletia, je to len drobný detail na ceste k perfekcii.

 

Výhodou, ktorá robí Comandante C40 MK4 Liquid Amber tak obľúbeným, je jeho univerzálnosť a rozšírenosť. Množstvo receptov online používa práve tento mlynček ako referenciu, čo vám uľahčuje prenos zručností profesionálnych baristov priamo do vašej kuchyne.

 

Comandante C40 MK4 Liquid Amber je viac než len mlynček. Je to sľub nekonečných rán v spoločnosti dokonalej šálky kávy, symbol domáceho pohodlia a rituálu, ktorý každý milovník kávy pozná a ceni si. Nechajte sa unášať jeho spoľahlivosťou a kvalitou, ktorá prevyšuje všetko, čo ste doteraz poznali. Káva mletá týmto nástrojom je ako poézia pre zmysly, vždy dokonalá, vždy presne podľa vašich predstáv.

 

Neviete si vybrať mlynček, alebo potrebujete poradiť? Prečítajte si
veľkú recenziu ručných mlynčekov.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať