Doručenie zdarma
pri objednávke nad 50€

Staňte sa naším členom
a získajte mnoho výhod

  • vždy čerstvé informácie
  • mimoriadne zľavy
  • zľavy u našich partnerov
  • knihy o káve
registrácia

Prečo nakupovať kávu od nás?

Isto viete, že zohnať skutočne kvalitnú (chutnú, čerstvú...) kávu bežne v obchodoch rozhodne nepatrí k tým najjednoduchším veciam na Slovensku.  A práve takéto kávy nájdete v našom e-shope Coffeein.sk. Ale prečo si vôbec myslíme, že naše kávy sú lepšie ako tie z obchodov? Nižšie si, prosím, prečítajte 5 dôvodov, prečo si to myslíme.

5 dôvodov, prečo nakupovať kávu COFFEEIN

1) Čerstvo pražené kávy

Ak by sme mali uviesť len jeden dôvod, prečo nakupovať kávu u nás, tak by to bola čerstvosť našich káv. Naše kávy pražíme síce v menších množstvách, ale zato každý týždeň. Neplníme sklady, v ktorých káva stojí, až kým nestratí arómu a zatuchne. Naopak, vieme, že čerstvo upražená chutí najlepšie. Vďaka tomu u nás vždy kúpite maximálne čerstvú kávu, aká môže existovať. Dátum praženia sa vždy nachádza na stránke (detaile produktu) s každou kávou, ako aj priamo na jej obale – viete tak, kedy presne bola daná káva pražená.

2) Najlepšie zrnkové kávy z celého sveta

Pri nákupe odrodových káv dbáme na výber toho najlepšieho, čo sa v aktuálnom roku farmárom podarilo dopestovať. Objednávame len tie najlepšie zrná a výlučne v celosti. Samotné mletie nechávame vždy na vás. Aróma v káve vydrží maximálne 15 minút po zomletí, preto nakupujeme, pražíme a ponúkame iba zrnkovú kávu.

V našej ponuke nájdete jedinečné druhy káv z Brazílie, Kolumbie, Indie, Etiópie a z ďalších významných pestovateľských krajín. Okrem toho v ponuke nájdete aj našu vlastnú espresso zmes COFFEEIN Elite, ktorú vám jedine odporúčame – je to totiž naša najpredávanejšia káva a „vlajková loď“.

3) Ekologický prístup

Obaly všetkých našich káv sú, v rámci možností, z čo najviac ekologického materiálu. Taktiež, faktúry, kartóny a všetky naše tlačoviny tlačíme na 100 % recyklovaný ekologický papier. Okrem toho, náš e-shop „beží“ na ekologickom webhostingu. Naša Zem nám dala dar vo forme kávy, a tak aspoň takto sa jej chceme odvďačiť.

4) Poctivé a dôkladné balenie

Všetky naše kávy po upražení dôkladne kontrolujeme a balíme ručne. Vďaka tomu sa do balíčkov nedostanú polámané či nevhodne upražené zrná, ktoré by inak mohli zhoršiť výslednú chuť kávy.

5) Sme (netypická) slovenská firma

Čo sa týka samotných káv, tie pražíme pre chuťové bunky slovenského zákazníka. Čo sa týka pozadia firmy samotnej, tak nielen, že sme 100 % slovenská firma bez akéhokoľvek kapitálu „zvonka“, ale zároveň sme, čo sa do počtu ľudí týka, malá firma. Vďaka tomu je pre nás výrazne jednoduchšie zachovávať ľudskosť, férovosť a prispôsobivosť nielen voči zákazníkom, ale aj medzi nami samotnými. Nemáme a nepotrebujeme „smernice“, ako sa správať voči zákazníkom a medzi sebou, máme to totiž „v sebe“. Na druhú stranu, neberieme sa príliš vážne :-)

 

COFFEEIN Elite - espresso zmes