Menu
- Doručenie zadarmo pri objednávke nad 30.00 € -

Prečo nakupovať kávu od nás?

Na trhu s kávou sme už vyše 10 rokov. Za tie dlhé roky sme si vybudovali stálu klientelu a dlhotrvajúce partnerstvá s kaviarňami a mnoho osobných aj virtuálnych kamarátstiev s našimi zákazníkmi z e-shopu. Káva COFFEEIN sa pije v tisícoch domácností a desiatkach kaviarní na celom Slovensku. Naša pražiareň kávy má niekoľko hlavných pilierov, ktoré sú zároveň aj dôvody „prečo nakupovať u nás" a skúsiť našu prácu aspoň raz.

KVALITA

Tak často používané slovo, ktoré sa znásilňuje v skoro každej reklame. Čo znamená kvalita pre nás? V prvom rade je to kvalita ľudí, ktorí stoja za pražiarňou COFFEEIN. Káve sa venujeme 10 rokov a je to naša jediná činnosť. S kávou sa budíme, žijeme a zaspávame každý deň.

Nasleduje kvalita zrna, s ktorým pracujeme. Kávu nakupujeme len od overených dodávateľov a farmárov a prechádza niekoľko-stupňovým prísnym výberom. V našej ponuke teda nájdete len kávy, za ktorými si stojíme na 100 %.

Kvalita technológií dopĺňa celok. Pracujeme s hi-tech bubnovou pražičkou COFFEETOOL, ktorú riadime pomocou tabletu na ktorom vidíme celý proces praženia v krivkách. Vieme si nastaviť presnú silu plynových horákov, rýchlosť točenia bubna alebo silu cyklónu. Celý proces praženia máme dokonale pod kontrolou.

ČERSTVOSŤ

Čerstvosť zelenej aj praženej kávy je alfa a omega našej pražiarne. Na čerstvosti staviame celý náš podnik a je to jeden z najdôležitejších faktorov pri výbere kávy. Od farmárov nakupujeme najčerstvejšie a najnovšie zbery a následne kávu pražíme každý týždeň v pondelok a utorok v malých dávkach. Pri každej káve v e-shope a aj na etikete máme uvedený dátum praženia, a tak presne viete, akú čerstvú kávu kupujete.

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Ďalším dôležitým pilierom našej pražiarne je spoločenská zodpovednosť. Čo to znamená v praxi? Vieme, že najdôležitejším článkom v celom kávovom reťazci je farmár. To on musí kávovníky zasadiť, starať sa o ne, pozbierať úrodu, spracovať ju a odoslať do pražiarne. Bez farmárov by sme nemali žiadnu kávu. Práve preto sa snažíme časť našich príjmov vracať priamo farmárom. Nielen vo forme ceny za kávu, ale vo forme projektov, ktorými ich podporujeme. Prispeli sme napríklad na spracovateľskú stanicu v Ugande, alebo rozšírenie farmy v Hondurase. Takéto projekty nás napĺňajú a aktívne ich vyhľadávme.

EDUKÁCIA

Od založenia pražiarne sa aktívne venujeme aj edukácii zákazníkov. Pravidelne píšeme články o káve na náš blog, robíme degustácie káv a vydali sme aj vlastnú knihu o káve. Sme toho názoru, že dobre informovaný a (v kávovej tematike) vzdelaný zákazník bude vedieť oceniť skutočnú kvalitu práce farmárov a aj tú našu v pražiarni.

SLUŽBY

Tvrdo pracujeme aj na tom, aby čerstvo pražená výberová káva rozvoňala vaše domovy čo možno najskôr. Súhra kolegov v pražiarni zabezpečuje, že väčšinu objednávok posielame do 24 hodín s maximálne čerstvou kávou. Samozrejme, nie sme dokonalí a chyby robíme aj my. Ale som názoru, že pod dobré služby patrí aj rýchle a spoľahlivé vyriešenie prípadných reklamácií. Preto sa nikdy nebojte ozvať s hocičím, čo máte na srdci.

VÍZIA

Keď som zakladal pražiareň v Šahách (r. 2015), tak som už mal jasný cieľ. Prinášať na trh kvalitnú a čerstvú kávu, ktorú vieme doručiť v krátkom čase zákazníkom po celom Slovensku. Za tie roky sme vybudovali pražiareň a firmu so šikovnými ľuďmi vďaka ktorým sa tento cieľ darí napĺňať.

Dnes siaha moja vízia ešte ďalej. Neustále a neúnavne hľadám kávy, ktoré sú tak jedinečné, že odlíšia našu pražiareň od tých ostatných. Degustujem, hľadám a samozrejme, pravidelne zaraďujem do našej ponuky to najlepšie, čo sa ku mne dostane. Tento nekonečný hon za dokonalou kávou ma ženie vpred. Na tejto nikdy nekončiacej ceste ochutnávam tie najlepšie kávy od farmárov z celého sveta. A, samozrejme, všetci naši zákazníci ochutnávajú tieto kávy spolu s nami. Som rád, že sa mám s kým deliť o tieto chuťové zážitky. Ďakujem každému zákazníkovi, pretože spolu tvoríme COFFEEIN.

Copyright © 2011 - 2022 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0907 444 971
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

AKCIA!

Teraz 1kg obľúbenej kávy ELITE len za 18 eur.