Doručenie zdarma
pri objednávke nad 50€

Staňte sa naším členom
a získajte mnoho výhod

  • vždy čerstvé informácie
  • mimoriadne zľavy
  • zľavy u našich partnerov
  • knihy o káve
registrácia

Prečo nakupovať kávu od nás?

Isto viete, že zohnať skutočne kvalitnú (chutnú, čerstvú...) kávu bežne v obchodoch rozhodne nepatrí k tým najjednoduchším veciam na Slovensku. A práve takéto kávy nájdete v našom e-shope Coffeein.sk. Ale prečo si vôbec myslíme, že naše kávy sú lepšie ako tie z obchodov? Nižšie si, prosím, prečítajte 5 dôvodov, prečo si to myslíme.

5 dôvodov, prečo nakupovať kávu COFFEEIN

1) Čerstvo pražené kávy

Ak by sme mali uviesť len jeden dôvod, prečo nakupovať kávu u nás, tak by to bola čerstvosť našich káv. Naše kávy pražíme síce v menších množstvách, ale zato každý týždeň (pondelok). Neplníme sklady, v ktorých káva stojí, až kým nestratí arómu a zatuchne. Naopak, vieme, že čerstvo upražená chutí najlepšie. Vďaka tomu u nás vždy kúpite maximálne čerstvú kávu, aká môže existovať. Dátum praženia sa vždy nachádza na stránke (detaile produktu) s každou kávou, ako aj priamo na jej obale – viete tak, kedy presne bola daná káva pražená.

2) Najlepšie zrnkové kávy z celého sveta

Pri nákupe odrodových káv dbáme na výber toho najlepšieho, čo sa v aktuálnom roku farmárom podarilo dopestovať. Objednávame len tie najlepšie zrná a výlučne v celosti. Samotné mletie nechávame vždy na vás. Aróma v káve vydrží maximálne 15 minút po zomletí, preto nakupujeme, pražíme a ponúkame iba zrnkovú kávu.

V našej ponuke nájdete jedinečné druhy káv z Brazílie, Kolumbie, Indie, Etiópie a z ďalších významných pestovateľských krajín. Okrem toho v ponuke nájdete aj našu vlastnú espresso zmes COFFEEIN Elite, ktorú vám jedine odporúčame – je to totiž naša najpredávanejšia káva a „vlajková loď“.

3) Ekologický prístup

Obaly všetkých našich káv sú, v rámci možností, z čo najviac ekologického materiálu. Taktiež, faktúry, kartóny a všetky naše tlačoviny tlačíme na 100 % recyklovaný ekologický papier. Okrem toho, náš e-shop „beží“ na ekologickom webhostingu. Naša Zem nám dala dar vo forme kávy, a tak aspoň takto sa jej chceme odvďačiť.

4) Poctivé a dôkladné balenie

Všetky naše kávy po upražení dôkladne kontrolujeme a balíme ručne. Vďaka tomu sa do balíčkov nedostanú polámané či nevhodne upražené zrná, ktoré by inak mohli zhoršiť výslednú chuť kávy. Taktiež samotný dizajn a ergonómia našich obalov je na vysokej úrovni.

5) Sme (netypická) slovenská firma  slovenská pražiareň kávy

Čo sa týka samotných káv, tie pražíme pre chuťové bunky slovenského zákazníka, a to vo vlastnej pražiarni v Šahách. Čo sa týka pozadia firmy samotnej, tak nielen, že sme 100 % slovenská firma bez akéhokoľvek kapitálu „zvonka“, ale zároveň sme, čo sa do počtu ľudí týka, malá firma. Vďaka tomu je pre nás výrazne jednoduchšie zachovávať ľudskosť, férovosť a prispôsobivosť nielen voči zákazníkom, ale aj medzi nami samotnými. Nemáme a nepotrebujeme „smernice“, ako sa správať voči zákazníkom a medzi sebou, máme to totiž „v sebe“. Na druhú stranu, neberieme sa príliš vážne :-)

 

COFFEEIN Elite - espresso zmes