Doručenie zdarma
pri objednávke nad 50€
← späť

Summer Set

S naším novým Summer Blendom sme priniesli aj letný set. 1x Aeropress s 350 filtrami, 1x ručný mlynček Lodos a 2x 200-gramový Summer Blend za 49 €.

Niečo málo o Summer Blende. Na toto leto som chcel pripraviť skutočne ultra mega ovocný summer blend, a tak výber káv a ich blendovanie a zosúladenie trvalo trošku dlhšie. Myslím si, že môžem vyhlásiť, že čakať sa oplatilo. Na rok 2018 sme urobili naozaj ovocný a sladký summer blend, ktorý je skvelý na všetky formy prípravy. Či už si spravíte filter, cold brew alebo espresso, tak od tohoto blendu dostanete nádielku sladkého a šťavnatého ovocia.

Cena (s DPH)

49.00
Množstvo:
Produkt už bohužiaľ nie je v ponuke
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 50 €

Chuť kávy

Káva má ľahšie až stredné, šťavnaté telo. V chuti prevládajú rôzne odtiene sladkého ovocia, ako sú mandarínky, žltý melón a zelené jablká. Dochuť je mierne horká, pripomínajúca kakaové bôby a horkosť grapefruitu.

Pôvod kávy

Náš letný sezónny blend sa skladá z výberovej kávy z Etiópie a z Kene (pomer 50/50). Etiópia je spracovaná suchou metódou, kým Keňa mokrou. Vďaka tejto netradičnej kombinácii je tento blend taký jedinečný. Ručný zber a triedenie 2018.

Diskusia k produktu - Summer Set