Comandante X25 Trailmaster Dune | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Comandante X25 Trailmaster Dune

Comandante X25 Trailmaster Dune je skutočným spoločníkom pre všetkých dobrodruhov, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite svojej kávy, ani keď sú ďaleko od domova. Vďaka nerozbitnému telu, ktoré odolá pádom z výšky a silným úderom, je tento mlynček navrhnutý tak, aby zvládol všetko, čo mu outdoorové dobrodružstvá prinesú.

Cena (s DPH)

219,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Nepremokavé viečko chráni mlynček pred poškodením pri prebrodení rieky alebo nečakanom daždi. Comandante X25 Trailmaster je ideálny pre fanúšikov outdoorových aktivít, ktorí si chcú vychutnať šálku vynikajúcej kávy, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú.

 

Hoci materiál môže v ruke pôsobiť menej prémiovo ako u predchodcu C40, neznamená to, že by ste museli robiť kompromisy v kvalite mletia. Vysoká kvalita mletia je zaručená vďaka rovnakým mlecím kameňom, ktoré sa používajú aj v klasickom modeli C40. To znamená, že kvalita vášho mletia bude vždy na prvom mieste, bez ohľadu na nároky na odolnosť, ktoré kladie vaše dobrodružstvo.

 

Výhody mlynčeka, ako nerozbitnosť, nepremokavosť, nižšia hmotnosť a predovšetkým vysoká kvalita mletia, z neho robia neoddeliteľného spoločníka na cestách. Menej prémiový pocit z materiálu je malou cenou za to, že môžete mať vždy pri sebe mlynček, ktorý je pripravený posunúť každé dobrodružstvo na novú úroveň s perfektnou šálkou kávy.

 

Comandante X25 Trailmaster Dune vám umožní pripraviť alternatívne metódy, moka kanvičku aj espresso aj na miestach, kde by ste to najmenej očakávali. Objavte nové dimenzie kávového dobrodružstva s mlynčekom, ktorý je taký odolný ako vy. Či už plánujete výlet do hôr, kempovanie pri jazere alebo objavovanie nových krajín, Comandante X25 Trailmaster Dune je pripravený byť s vami a zabezpečiť, že vaša káva bude vždy dokonalá.

 

Neviete si vybrať mlynček, alebo potrebujete poradiť? Prečítajte si
veľkú recenziu ručných mlynčekov.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať