Timemore C3 ESP PRO mlynček | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Timemore C3 ESP PRO mlynček

Mlynček TIMEMORE C3 Esp Pro je expertom na espresso, ktorý prináša inovácie, aby posunul vašu domácu prípravu espressa na novú úroveň. Vďaka novým mlecím kameňom S2C dosiahnete pri mletí kávy precíznosť a rovnomernosť, ktoré sú kľúčové pre dokonalé espresso. Tieto kamene sú tajomstvom za nezameniteľnou chuťou a arómou každej šálky.

Cena (s DPH)

95,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

To, čo odlišuje TIMEMORE C3 Esp Pro od ostatných, je jemné doladenie hrúbky mletia. S 30 klikmi na jednu rotáciu máte nevídanú kontrolu nad hrúbkou mletia, ktorá umožňuje dokonalé prispôsobenie sa požiadavkám vašej kávy. Tento vysoký stupeň personalizácie znamená, že každá šálka espressa môže byť presne taká, akú máte najradšej.

 

Skladacie rameno modelu Pro zvyšuje jeho skladnosť a prenosnosť, čo z neho robí ideálneho spoločníka nielen pre domáce použitie, ale aj na cesty. Už žiadne kompromisy v kvalite kávy, keď ste mimo domova!

 

Avšak aj najlepší mlynčeky majú svoje slabé stránky. Neprítomnosť kontinuálneho nastavenia mletia môže pre niektorých predstavovať sklamanie, rovnako ako podpriemerné výsledky pri príprave filtrovanej kávy. Kapacita zásobníka 20 gramov tiež môže znamenať mierne komplikácie pri príprave kávy pre viac ľudí.

 

Ak je však vašou prioritou lahodná chuť espressa, rýchle mletie a výnimočný pomer ceny a výkonu, TIMEMORE C3 Esp Pro je mlynček, ktorý by vo vašej kuchyni rozhodne nemal chýbať. Umožnite si objaviť novú dimenziu chuti a arómy s mlynčekom, ktorý je pripravený splniť vaše najvyššie nároky na prípravu dokonalého espressa.

 

TIMEMORE C3 Esp Pro je viac než len mlynček; je to váš partner na ceste za dokonalou šálkou espressa, ktorý vám každé ráno umožní začať deň s chuťou, ktorá vás nikdy nesklame. Pripravte sa na to, že vaše domáce espresso už nikdy nebude ako predtým.

 

Neviete si vybrať mlynček, alebo potrebujete poradiť? Prečítajte si
veľkú recenziu ručných mlynčekov.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie

Odporúčame

Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať