Ručný mlynček na kávu Hario Smart G | coffeein.sk
Coffeein Menu
Doručenie zadarmo pri objednávke nad 39,00 €
← späť

Ručný mlynček na kávu Hario Smart G

Novinka

Ručný mlynček na kávu Hario Smart G je vybavený keramickými mlecími kameňmi a telom z vysoko odolnej umelej hmoty. Jeho hlavné prednosti sú nízka váha, vysoká odoslnosť a kvalitný mlecí mechanizmus. Je skvelý pre cestovateľov, ale aj domácich kávičkárov.

Mlecie kamene sú keramické. Zabezpečujú konzistentné mletie a majú dlhú životnosť. Mlynček má široké nastavenie hrúbkly mletia od aeropressu až po chemex a french press. Nastavenie hrúbky mletia je veľmi jednoduché a nájdete ho po odňatí nádobky na namletú kávu. Kapacita zásobníka je 24 gramov.

Cena (s DPH)

37,00
Množstvo:
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 39,00 €

zľava 5% na celý nákup
pre registrovaných užívateľov

3€ zľavový kupón na Váš prvý nákup
Dostupnosť: Skladom

Ďalšie informácie

Mlynček Smart G od firmy Hario môžeme taktiež zaradiť do budgetovej skupiny mlynčekov. Smart G sa cenovo, ale aj výkonom, približuje predošlému Mini Mill Slim Plus, avšak v niektorých parametroch má mierne navrch. Jeho telo je zostrojené prevažne z plastov, ktoré však pôsobia veľmi kvalitne a hlavne odolne. Cestovateľský zámer tohto mlynčeka len podčiarkuje praktický gumený držiak na rameno mlynčeka. Ten oceníte vo chvíli, keď nebudete strácať čas hľadaním v ruksaku zapotrošeného ramena. 

Smart G je takisto ako jeho lacnejší brat vybavený sadou keramických mlecích kameňov. Hrúbku mletia nastavíte pomocou klikov. Mlynček poskytuje o čosi konzistentnejšie mletie ako Mini Mill Slim Plus. Avšak do prípravy espressa sa s ním taktiež nepúšťajte.  


Pripravíte si: 

- alternatívne metódy
- moka kanvička


Plusy:

- nízka cena
- nízka hmotnosť
- odolné plasty
- držiak na rameno


Mínusy:

  • menej konzistentné mletie

 

Neviete si vybrať mlynček, alebo potrebujete poradiť? Prečítajte si
veľkú recenziu ručných mlynčekov.

Hodnotenia

Zatiaľ nehodnotené Pridať hodnotenie
Copyright © 2011 - 2024 Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Cookies | Hlavné námestie 2, 93601 Šahy | info@coffeein.sk | 0905 885 644
E-shop vytvorili: kódovanie a programovanie - adwebs.sk, UX a dizajn - Roman Kováčik & DOUBLE ATELIER.

Zaregistrujte sa a ZÍSKAJTE ZĽAVY

Chcem sa zaregistrovať